Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София, Овча купел


Logrus

Recommended Posts

Искам да Ви препоръчам един сервиз в София. Не е специализиран за Шкода, но за мен са №1.

Намира се в София, кв. Овча Купел, ул. Първенец №16, тел. 0888703563 - Краси

Пример: В 13.30, доставям 2бр. карета, 2бр. лагери за главини, гарнитура за капак на клапани, жила за ръчна спирачка.

В 17.30 получавам обаждане, че колата е готова.

Междувременно са поръчали, доставили и сменили: тампони на стабилизираща щанга, масло и маслен филтър, бутала на задни спирачки (и четирите) и са направили тестова обиколка. Направена е и центровка - колата е пушка.

Единствено обтягащата ролка на пистовия ремък остана за понеделник, защото се чакаше доставка.

 

Шкодилакът не е първата кола, която карам там - няма случай да съм останал недоволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Ще добавя и аз добър отзив за Краси и неговият сервиз.

 

Установиха с лекота едно тракане, което 2-ма други майстори му се чудиха откъде е.

Смениха съединител (комплект)+гайките на полуоските. Диагностицираха и причините за загуба на антифриз - нещо, което още 2-ма майстори не успяха да направят, макар и козметично да подменяха скоби, маркучи и прочее.

 

С една дума - доволен съм от качеството на работа и коректността и ги препоръчвам.

 

Благодаря и на колегата Logrus за отзива и препоръката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.