Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Цитат

Тина Търнър почина на 83 години.

Световноизвестната певица е починала в дома си в Швейцария след дълго боледуване, съобщи говорителят й. 

Светът загуби една музикална легенда. Тя е родена на 26 ноември 1939 г. в Нътбуш, Тенеси, САЩ. Кариерата й започва в средата на 50-те години и продължава повече от половин век. За първи път записва през 1958 г. под името Литъл Ан. Представена е на публиката като Тина Търнър през 1960 г. като член на Айк Енд Тина Търнър Ревю.Тя е едно от най-популярните имена в шоубизнеса и е известна още като кралицата на рокендрола. Определяна е като най-успялата жена в рока със своите осем награди Грами и продавайки повече концертни билети от всеки друг солов изпълнител в историята. Комбинираните албумни и сингълни продажби наброяват общо около 100 милиона бройки по света.

 

Легендите не умират, те остават в нас.

 

 

  • Благодаря 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Добра вечер! Как я карате тука? 

Понеже не съм прегледал всички страници, ще се промъкна леко, бавно и мазно с нещо комерсиално...

 

 

 

 

И поздрави от българската Ямайка - Иракли ?

 

След пънк-пикник феста на Камчия леко сменихме локацията и стиловата ориентация на почивката. 

Редактирано от Алекси Георгиев
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Преди 14 часа, legaltk написа:

Велико!

Държа да отбележа, че участват и съзвездие музиканти в записа.

 

 

 

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Музика: Ясен Велчев и Преслава Пейчева 

Аранжимент: Ясен Велчев

Перкусии и дръмбой: Стоян Янкулов - Стунджи

....

Харесвам стила на Ясен Велчев още от група "Те", но тук много ми прилича на Incognito.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, joro-120L написа:

Харесвам стила на Ясен Велчев още от група "Те", но тук много ми прилича на Incognito.

Нещо такова, на първо четене: :)

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една легенда напусна този свят… Това е една от неговите песни, която като дете много слушах, пускам си я често и сега.

 

 

  • Благодаря 4
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поздрав с част от концерт, провел се наскоро в замък в гр. Тун, на брега на едноименното езеро.

 

 

  • Благодаря 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Концертът е с произведения на Брамс. Композиторът е живял известно време в замъка Schadau.

Трябва да питам Гената на какви хапчета е, че нещо паметта ми взе да изневерява. Това го знаех, но що не го написах в горния пост - не знам. :)

 

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще кривна в съвсем различна посока - знам, че не всеки слуша (понася) такава музика, но това е едно от малкото парчета в които може да се чуе, че една от най-яките метъл мацки (Алиса Уайт-Глуз) всъщност има чудесен глас:


?

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какво хапче ще ме питаш Жоре , ама след тази девойка , дето ни пусна Чавдар , май ще ми трябва весела цигара или розово хапче ?

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.