Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Преди 3 часа, chavdarlk написа:

 

 

Поздрав и с още едно любимо.

п.п. Влади, на студийния запис, който звучи и в момента, на ударните е Jeff P. ... и половината ТОТО.?  Музикантите от клипа са за присъствие.

 

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Направи ми впечатление присъствието на вокалиста и реших да споделя. А и като цяло, песента е по-добра от оригинала, според мен. Аранжимента е висше изкуство. Разбира се, по-лесно е да се импровизира върху нещо готово, отколкото да се създаде. :)

Лека вечер и Честит празник!?

 

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз уж дойдох да ви пусна малко Chambao, ама концепцията се смени толкова бързо, че дори и аз не разбрах защо заложих на нещо още по- испанско и даже още по- кръчмарско... 

 

 

 

 

Преди години бяхме на лайф на Мучачито, в един клуб в Барселона, но тогава Бебе я нямаше. Затова и любовта ми към нея остана несподелена. 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, FAV135 написа:

Текста, текста....

Като се има предвид от кога е песента, може да се каже, че са предсказали бъдещето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.04.2024 г. at 8:27, zloQQ написа:

Текста, текста....

Като се има предвид от кога е песента, може да се каже, че са предсказали бъдещето.

Така е Велко, нещо като Deja vu или всъщност 'Нищо ново под Слънцето' са казвали римляните.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Като ученици окло примерно 1985та си правихме размяна на подаръци за НГ в клас и на мен се падна да подарявам на една съученичка. Бях забравил и познайте какво взех в последния момент - плоча на Modern Talking. Беше ултра модерно. Хаха, тя после стана метълка и почна да слуша Металика :D:D . Траш метъл и на мен ми идваше повече тогава, но нещо напоследък все попадам на американски(не английски)  групи. Дето тях ги нямало и почти всички групи били английски. Да, но има изключения.

 

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, FAV135 написа:

:) Като ученици окло примерно 1985та си правихме размяна на подаръци за НГ в клас и на мен се падна да подарявам на една съученичка. Бях забравил и познайте какво взех в последния момент - плоча на Modern Talking. Беше ултра модерно. Хаха, тя после стана метълка и почна да слуша Металика :D:D .

Едно време и аз исках плочи на Modern Talking, ама все си намирах само касетки. Плочи имах само на C.C. Catch (още ги имам, пазя ги). Иначе и на дърти години си слушам редовно както Modern Talking, така и C.C. Catch. Действат ми разпускащо, с нотка носталгия по младежките години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък прослушах траш с това и досега телефона ми звъни с това интрото  ... И така 38 години 🤯

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, PRR написа:

Аз пък прослушах траш с това и досега телефона ми звъни с това интрото  ... И така 38 години 🤯

Това тайно от жИнЪтЪ ли го слушаш? Или заедно друсате глави :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайно, тайно ... колко пък да е тайно, като се върти непрекъснато в колата :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1986, the final countdown started. 2024, the final countdown is still counting. Юли, нямам на CC Catch , затва-тва ;)

 

 

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.