Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Сигурно тази песен сте я чували. Хит на Earth, Wind & Fire.

Сега представена от авторите й. Те са част от изпълнителите. Между другото, това изпълнение ми харесва повече. Поздрав.

 

 

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, legaltk написа:

няма много разлика - и двете са супер изпълнения

👍

В основата си е същата. Аранжимента ми харесва, вокали...друг прочит на песента. Изобщо не подценявам Maurice White. Earth, Wind & Fire имат място в моята фонотека. :)

 

В памет на David Sanborn, който наскоро напусна този свят и се присъедини към звездния оркестър. RIP

 

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.07.2024 г. at 9:20, joro-120L написа:

Не можах да избера коя от двете, затова и двете.

 

 

 

Аз съм за втората. :) Едно време много се кефех на Върджил. За мен стана известен с бандата Планет Х. Дори мисля, че Саймън Филипс беше записал, като тон инжинер, барабаните с Върджил за един от албумите им. Това по някакъв бегъл спомен. 
Поздрав:

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, axel написа:

Аз съм за втората. :)

Точно това си мислих тогава, и че тя повече ще ти хареса. Има и барабанист. Или, втората беше за теб. 👍

п.п. За Тойота или Хюндай не мога да помогна. Малко съм пристрастен, щото имах Тойота едно време. Стара, 96та г. бензин. Но тез новите нямат нищо общо.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ацента Влади ми беше повече на китариста. Открих го случайно. При едно изпълнение на соло от концерт на Тото /Париж 90та г. с Джеф/ Справи се перфектно. И други са се пробвали, но не могат да го направят така. Това соло ми е любимо, като мелодия. Винаги на концерт Лукатър свири соло на това място, но никога не е било същото, не го е повторил. Всеки път са различни и не толкова красиви, според мен. В студийния запис е съвсем кратко накрая на песента и няма нищо общо. Ще направя един поздрав с него, хем да го чуете:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не съм фен на P!nk, но тази песен ме радва доста.

 

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е луда тая и, колкото и да е странно, бая парчета и харесвам. А това ме връща ... много години назад :)

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ста’а, ще взема да я прослушам, благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, от старите им албуми има доста парчета, които си заслужават. Смятай щом ги мешам със Sepultura, Destruction, Metallica и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имах удоволствието да се видя с Влади @axel в Пловдив. Неусетно минаха двата часа, с които разполагаше и при всички случаи не стигнаха да си кажем много неща. Не се бяхме виждали от 10 години! Влади, радвам се, че се обади. И понеже стана въпрос в разговора, това е последното концертно изпълнение на дъщерята, двадесет дни преди да се роди внучето. Доста концерти изкара с него, пък да видим. И Панчо Владигеров в Пловдив и Лондон. Може и то да заобича музиката. :)

Аранжимента е на щерката, в изпълнение на нейния квинтет. Поздрави.

 

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, PRR написа:

Ооо, от старите им албуми има доста парчета, които си заслужават. Смятай щом ги мешам със Sepultura, Destruction, Metallica и т.н.

Аз пък си я слушам редовно 🙂

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, и за мен беше удоволствие и се радвам, че откликна, въпреки семейните задължения. 🍻

Благодаря и за поздрава! Ти си знаеш, колко е талантлива дъщеря ти, но това е наистина впечатляващо, 20 дни преди да роди! Браво!

Понеже спомена, че не съм пускал нищо скоро, ето кратко клипче от един концерт. От Инстаграм е, дано може да се види. Поздрав! :) 

https://www.instagram.com/reel/C3yG6HJoWrK/?igsh=MWRqOTczcTMxZWVncQ==

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, axel написа:

Понеже спомена, че не съм пускал нищо скоро, ето кратко клипче от един концерт. От Инстаграм е, дано може да се види. Поздрав! :) 

Аз го виждам. Сигурно се досещаш, че този стил не ми допада, но това няма абсолютно никакво значение. Както Юли каза, когато взе Тойотата, цитирам по памет "Не е важна марката, важен е човека". Така и за стиловете - Не е важно каква музика се свири, важното е, че е изпълнена от наш човек. :)

Много благодаря! За мен бе приятно преживяване да наблюдавам твоята работа. 👍

 

 

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 28.07.2024 г. at 17:27, Mishelle написа:

Ста’а, ще взема да я прослушам, благодаря :)

 

И аз не съм фен на Майли Сайрър и Лейди Гага, но на дърт заман почнах да намирам неща, които преди само са минавали покрай ушите ми щото нали са комерс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това го слушам няколко пъти вече - техниката на свирене не е перфектна, но пък звукът и темите са много грабващи. Не натрапчиви и даже приятни за ухото.

 

 

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, axel написа:

Алекси, къде се губиш? :)

Поздрав!

 

Еее, Влади, ти как знаеш да ме уцелиш винаги 😜

 

Иначе... Грабна ме живота в някакви аспекти и едните неща останаха, за сметка на други... Вече сме в новия дом, построен с много усилия, но пък с много желание. А основата на всичко това е, че вече съм татко на не един, а цели  двама еднакви, свръх гласовити момци, които ми показаха нови, непознати до сега октави и тонове излизащи от човешко гърло (и не само гърло). Така че вече съм на по-горен левъл като усещане на музиката 🤫

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, axel написа:

Алекси, къде се губиш? :)

Няма го и бях забравил, че харесва реге. Добре, че ми напомни. 🍻

 

Преди 14 часа, Алекси Георгиев написа:

А основата на всичко това е, че вече съм татко на не един, а цели  двама еднакви, свръх гласовити момци, които ми показаха нови, непознати до сега октави и тонове излизащи от човешко гърло (и не само гърло). Така че вече съм на по-горен левъл като усещане на музиката 🤫

Алекси, да са ви живи и здрави дечицата! И вие покрай тях. Пък след време може и джаз трио да заформите. Бас, клавир и ударни. А, нищо чудно и да се увеличи семейната формация. :)  Поздрави!

 

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.