Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Преди 18 часа, Алекси Георгиев написа:

...вече съм татко на не един, а цели  двама еднакви, свръх гласовити момци...

Това е страхотна новина! Честити хлапета! Живи, здрави и щастливи да растат и за Ви дават безброй поводи за радост и гордост и малко да опъват нерви също!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

То хубаво честитки, ама пускайте и по една песня де. :)

 

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.08.2024 г. at 22:27, Алекси Георгиев написа:

Иначе... Грабна ме живота в някакви аспекти и едните неща останаха, за сметка на други... Вече сме в новия дом, построен с много усилия, но пък с много желание. А основата на всичко това е, че вече съм татко на не един, а цели  двама еднакви, свръх гласовити момци, които ми показаха нови, непознати до сега октави и тонове излизащи от човешко гърло (и не само гърло). Така че вече съм на по-горен левъл като усещане на музиката 🤫

Късничко видях тази хубава новина, Алекс. Живи и здрави да са ти рожбичките, както и вие покрай тях! Относно звуците, идващи не от гърлото - много са яки, особено ако са придружени с... :P

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички , беше кратичко или по - скоро мен не ми се искаше да има краи, но брутално! :) Преди време , когато си взех плочата, научих какво е Leprosy (кофти Английски ) и прочетох целия текст , ми хареса още повече!!

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей такива се опитват да "пеят" и до Младежки хълм в Пловдив. Аз живея близо и ща не ща ги слушам. Всяка година е така покрай 6ти септември. Някакъв фест. Слагам слушалките. Добре, че към 00 часа приключват. :)

Саше, мерси за поздрава! 👍

 

тези вокали са ми по-приятни за слушане. Поздрав.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.08.2024 г. at 12:01, joro-120L написа:

Няма го и бях забравил, че харесва реге.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.08.2024 г. at 13:54, Mishelle написа:

Относно звуците, идващи не от гърлото - много са яки, особено ако са придружени с... :P

 Уж е забранено да се използва биологично оръжие, но всеки човек, в началото и края на живота си все го използва. 

 

@joro-120L, малко по-нагоре беше написал, че си забравил че харесвам реге...

Напомням... 😏 🥃

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.09.2024 г. at 10:14, FAV135 написа:

 

Да не сме били на едно място вчера в касетката? На Iron maiden и на WASP , си правиха sound check- a Belphegor. Много се накефих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с един виден клубен пенсионер си говорихме за татуирани мацки - глей' бе старче, и нарисуваните си имат таланти (една такъв, една онакъв) 😁

 

  • Благодаря 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диско в събота вечер! Любимият ми ритъм от началото на 80те, кога бех юноша бледен. Газ на техниката! ✌️

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Logrus написа:

Днес с един виден клубен пенсионер си говорихме за татуирани мацки

 

Май забравихте когато ви пусках тук разни неща на Бет Харт - лафове от Immortal, с Джо Бонамаса...

Не съм пенсия, но съм старо радио. А и от скоро ми е забранено да гледам по татуирани какички, че една вече ми била достатъчна  🤫:rolleyes:

 

 

Затова ще ви пусна нещо почти мъжко, според мен знаково явление за родната сцена и леката промишленост. 

 

 

 

 

Доста добри композиции, чисто, фънкарско звучене, лек и точен ритъм... И не на последно място уникален браз!

 

🤗🥃🕺

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, joro-120L написа:

Диско в събота вечер!

 

Определено съботно, свежо и ненатрапчиво

 

🥃

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Алекси Георгиев написа:

Определено съботно, свежо и ненатрапчиво

Старото диско от този период си е класика. :)

И твоят поздрав ми хареса и стилът го харесвам.🍻  Щом и Борето Бояджиев е там, не са случайни музиканти.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.