Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Аз пък от скоро свиря с тази банда и неделя сме в Маймунарника. Ако на някой му допада, да се чувства поканен. :) 

 

 

  • Благодаря 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, The Best Forman написа:

Не знам за какво хапче ще ме питаш Жоре , ама след тази девойка , дето ни пусна Чавдар , май ще ми трябва весела цигара или розово хапче ?

 

Не ги разбираш ти нещата, ма то нормално - девойката може да ти е щерка  ?  Ко да ти пусна? Веско Маринов?
Много и хубава музика се върти тук, ама нещо много го ударихте на класика и меланхолия - трябва малко да се раздвижи кръвчицата понякога: 

Нещо по-кротичко ...като за старци ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, The Best Forman написа:

Не знам за какво хапче ще ме питаш Жоре

За поддръжка на хард диска.

 

Преди 9 часа, Logrus написа:

Много и хубава музика се върти тук, ама нещо много го ударихте на класика и меланхолия - трябва малко да се раздвижи кръвчицата понякога: 

 

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Приличат си наистина, но и не е единственото, ако не се лъжа. Май не е нещо необичайно за онова време, но честно казано, аз лично не го приемам като нещо, кой знае колко лошо, защото просто не сме знаели, какво представлява тази музика. По-добре, че са изплагиатствали това онова, което им е помогнало да разберат музиката, от колкото да пишат авторски бози докато открият топлата вода. 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не го приемам за лошо. Просто да споделя и да проверя дали съм познал. :)

Тези дни случайно попадна в плейлиста изпълнението на E,W&F. Досега не я бях чувал, а имам някакъв поглед върху творчеството на Ърт...  На ФСБ съм фен и тяхната песен я знам още от създаването й.

Изпълнението на E,W&F е кавър. Също кавър има и Dionne Warwick. Оригиналът е сингъл на соул групата Creative Source, издаден през 1973 г.

Разрових се да видя историята на песента, за да разбера кой от кого е копирал. ;) А може и да е случайна приликата.

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да споделя едно ново откритие за мен. Днес разбрах за съществуването им и се зарибих много, а и звукът им е убийствен, което допълнително подклажда огъня. :) 

Поздрав!

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, axel написа:

Днес разбрах за съществуването им и се зарибих много, а и звукът им е убийствен, което допълнително подклажда огъня. :) 

Влади, липсва ритъм секцията в клипа. Мноо яка!

 

Група с подобно звучене. Второто изпълнение е специално, защото знам че си фен на Майкъл Джексън.

Аз също. :)

 

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 14.09.2023 г. at 22:58, axel написа:

Аз пък от скоро свиря с тази банда и неделя сме в Маймунарника. Ако на някой му допада, да се чувства поканен. :) 

 

 

 

 

Понеже никога не съм виждал човека, стоящ зад това "axel" и сега почвам да се чудя кой седи зад сета? 

Заклевам се, че някъде съм виждал този човек!!! Имам брутална визуална памет, но за жалост останалата част от паметта ми е под всякаква критика. 

Влади, от доста време не следя форума из основи и някои неща ги виждам чак сега. 

 

 

И за да оправдая отсъствията си пускам нещо нетипично за мен, нещо, което не бях слушал, а е старо и всъщност ме докосна отвътре. 

 

 

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Едно от вечните зарибяващи парчета. Незнам дали е пускано скоро..

 

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на това още си имам рингтон на телефона, леле колко древно е

няма фотошоп по клипчетата, още не е бил изислен силикона, хаха

 

 

Редактирано от FAV135
  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бурния вятър на живота издуха още една четирилистна детелина от безкрайните ирландски ливади. 

 

 

 

 

Наздраве, Шейн!

Сигурен съм, че вече е намерил небесния пъб и е седнал сред звездите там с пълна чаша джин. Той го предпочиташе дори и пред първокласното, ирландско уиски. 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Продължавам да си слушам кавър версии на групи или сбирщина от музиканти. Но, мн. добри музиканти! :)

Никому неизвестни, Тубата дава възможности. Нов прочит на познати и непознати песни. Понякога вземат участие и титулярите, какъвто е и примера в първото изпълнение. Bill Champlin и съпругата му Tamara Champlin, като бек вокал. Харесва ми звученето и новите аранжименти. В някои случаи и по-добри от оригинала.

 

 

Оригиналът е на Lee Ritenour. Забележителна бас линия в новия аранжимент:

 

 Поздрави и весело посрещане на Новата година!

 

  • Благодаря 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ви пожелавам весело посрещане с нещо ново (сравнително), но с олд скул фънки привкус. :)

 

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.