Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Ей! Ядосвате ме! Колкото повече дълбаете в рока, толкова по-лошо става. От там могат да изникнат всякакви неща - включително и Веселин Маринов! (Цък на 2:30-тата минута от клипа!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей! Ядосвате ме! Колкото повече дълбаете в рока, толкова по-лошо става. От там могат да изникнат всякакви неща - включително и Веселин Маринов! (Цък на 2:30-тата минута от клипа!)

Веселин Маринов може да изникне отвсякъде, той е нещо като черна нинджа, но по-убаво... Когато той пее, и боговете мълмат smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей! Ядосвате ме! Колкото повече дълбаете в рока, толкова по-лошо става. От там могат да изникнат всякакви неща - включително и Веселин Маринов! (Цък на 2:30-тата минута от клипа!)

Веселин Маринов може да изникне отвсякъде, той е нещо като черна нинджа, но по-убаво... Когато той пее, и боговете мълмат smile091

 

Което е истина - истина си е!

 

img79385vu.jpg

И за да не е спам - малко фънк с много смислен текст -Stevie Wonder - So What The Fuss

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile048 Веско Маринов rulzzz! smile091

 

И малко истинска музика:

 

И един доста "странен" кавър на същата песен, която много хора възприемат като гавра, но мен ме радва smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-здрав за anastas и неговия демон с Hot Rods To Hell smile092

И за да нe се почувста Гогата пренебрегнат, пък и да посмекчим малко стила, поздравче и за него: Kuorosota - Amaranth, би трябвало да е кавър на ТОВА но на мен ми прилича повече на балет Магаданс :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ми се струва, че за Демона има малко по-подходяща песен. Макар да е в съвсем друг стил. Просто текста по-приляга. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето нещо много психеделично, с което се психясвам напоследък:

http://www.youtube.com/watch?v=QtyPvjj24bM

 

пинк флойд са феноменални (и особено Дейвид Гилмор) smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ми се струва, че за Демона има малко по-подходяща песен. Макар да е в съвсем друг стил. Просто текста по-приляга. :)

 

Не съм чувал на Дейтона да се провеждат състезания с хот-роди... пък и рискуваме Наско да заспи на волана, докато слуша това парче :lol: Иначе чичко Крис наистина е велик! - бях на концерта му в НДК миналата година и направо се шашнах как изобщо някой може да звучи толкова по-яко на живо, отколкото в студийните си записи smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека нощ от мен :mrgreen:

Бъррр, още ме избива пот като се сетя за едно каране на тая песен из Искърското дефиле smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето нещо много психеделично, с което се психясвам напоследък:

http://www.youtube.com/watch?v=QtyPvjj24bM

 

пинк флойд са феноменални (и особено Дейвид Гилмор) smile126

 

:smt017 - Тяхната музика е от друго измерение! Добре, че за LIVE-8 се събраха в пълен състав/това не се бе случвало от 83та г/.

- Една от любимите ми групи,/заедно с ТОТО, CHICAGO, MEZZOFORTE/които мога да слушам по всяко време!

 

А сега още едно изпълнение за феновете :

http://www.youtube.com/watch?v=Xl6NfQyNLto

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко от DJ BLACKY:

Special thanks to DJ VANN!

 

Ремикс на Румяна Желева и Христо Стоичков:

 

Ремикс само на Ицата Стоичков:

 

УМРЯХ ОТ СМЯХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова има данни да стане световен хит като "Кен ли" :lol: Само не е ясно да се смеем ли или да плачем, ама "белите хора" със сигурност ще ни се смеят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой стилът му идва странен, просто да не слуша. Според мен си заслужава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъжна но може би най-добрата песен на дядо кеш:

http://www.youtube.com/watch?v=o22eIJDtKho

месеци преди да почине записва прави този кавър (оригинала е на Nine Inch Nails) но определено е уникална, както и самият джони кеш .

 

 

като сме тръгнали с кавърите:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уич, започвам да приемам като все по-сериозен пропуск обстоятелството, че не сме се запознавали лично :) На моменти направо се стряскам от разнообразните ти музикални интереси :)

Поздрав...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.