Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вентилатор на парното


iliyan

Recommended Posts

Здравейте, желая помощ за разглобяване, почистване и смазване на вентилатора на парното, понеже той си издава странни звуци, които ми се чине са от замърсяване.Вече ми изгоря някаква термозащита , която беше шунтирана от специалист.Имам проблем след сваляне на жабката. Фабията е 2006г 1,9 SDI комби.Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смазах ?????? Имай едно на ум че вентилатора е преди филтъра и де що боклук и прах има първо минава от там и като има смазка всичко полепва по нея и става сурер як абразив и оста на ел двигателчето е на втулка и там се прецаква и почва да вибрира и стърже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов вентилатор ще трябва :) и аз мъча от 2 год смазки, но се е разбил и си иска ново, ама е скъп за съжаление...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ама си взел китайските. Оригиналното го гледам по етка-та е около 300-350 лева.

 

http://www.alibaba.com/product-gs/45858 ... 19015.html

 

На линка има дадено от 10 до 50 долара и минимална поръчка е 50 броя. Иначе казано ако поръчаш 50 броя ще ти ги сметнат по 50 долара, а ако поръчаш 500 броя може и на 10 долара да ги сметнат и така твойто идва на 112 лева в Бг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.