Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda SCOUT - 18-ки ?!?


Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

скоро станах горд собственик на Скаут'08, който купих с оригиналните 17-ки.

post-3239-138453441308_thumb.jpg

Струват ми се малко малки (най-вероятно защото е по-висока).

Преждевременно харесах 18-ки и в момента се двуомя дали да не го кача на тях.

Гумата ще бъде по-ниска и най-вероятно колата ще бъде доста спъната, но...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаво, честито. Много безаварийни километри. Голяма е красавица - много да те радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!Супер е!Със здраве да си я караш!Според мен визията е много добра и няма смисъл,но ти си знаеш.Моята е

О2 също толкова висока с 15ки.Има доста разстояние,но се свиква s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаво, честито. Много безаварийни километри. Голяма е красавица - много да те радва.

 

Багодаря Ники smile027

Дай Боже всеки му s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е и много да те радва. Аз 17-те ги свалих след като срязах чисто новата си гума в дупка.

Предимство е в БГ да си на 16-ки поне според мен, спря да вози като лагерница а и по-добре обира дупките.

Учуден бях и от по-ниския разход на колата s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колкото повече толкова повече." от Великия мислител Мечо Пух.

 

И сега майтапа на страна,честито за количката мечта ми е и на мен такава,според мен тези джанти седат страхотно,но едни добре подбрани 18-ки могат дооста добре да го разчупят скаута,така че ако си мераклия а като знам предишният ти автомобил ти си,меткай едни 18 ки и се кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаво, пусни да видим каки 18-ки си харесал. Иначе и аз потвърждавам за тях - колкото повече, толкова повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните 17-ки на скаута нещо не ме кефят, така че :smt017 за 18-ките, ако пуснеш и снимка на това което си харесал smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

забавих се малко с пост-а, но бях на място където нет - няма smile049

 

Става въпрос за тези:

post-3239-138453442076_thumb.jpg

 

Това което не ми харесва са многото дупки, но би трябвало да има възможност да ги залича smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло не са лоши, но не мога да си представя как ще стоят на Scout-а. Мисля че тази кола не е за такива джанти /лично мнение smile049 /.

И честно казано тези дупки за болтове малко ме притесняват, ако ги напънеш малко на някой баир дали ще издържат :-k . Много малко мЕтал има между тях... Е, сигурно точно тези джанти няма да ги караш офроуд, ама....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам,че трябва да са по-масивни за Скаута.Не ,че тези ще се счупят :) ,просто дизайна им няма да му ходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

 

скоро станах горд собственик на Скаут'08, който купих с оригиналните 17-ки.

[attachment=0]image.jpg[/attachment]

Струват ми се малко малки (най-вероятно защото е по-висока).

Преждевременно харесах 18-ки и в момента се двуомя дали да не го кача на тях.

Гумата ще бъде по-ниска и най-вероятно колата ще бъде доста спъната, но...

 

Поздрави

 

Леле колега да ти имам проблемите хаха, какви джанти да си сложа - 17ки или 18ки...дано всекиму подобни кахъри. Честито за колицата, със здраве да си я търкаляш пък било то и на 20ки smile091 smile091 и много безаварийни км :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

...

Поздрави

 

Леле колега да ти имам проблемите хаха, какви джанти да си сложа - 17ки или 18ки...дано всекиму подобни кахъри. Честито за колицата, със здраве да си я търкаляш пък било то и на 20ки smile091 smile091 и много безаварийни км :))

 

Здравей _Ghost,

 

Няколко пъти прочетох постовете, но така и не срещнах "проблем" в тях. Поста който си вметнал в тази тема е неуместен и освен ирония (която не се толерира във Форума), не виждам мнение по въпроса!

 

Със здраве smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Впрочем този Форум е за обменяне на информация, обогатяване, събеседване, дискотиране... и т.н. Поста който си вметнал в тази тема е неуместен и освен ирония (която не се толерира във Форума), не виждам мнение по въпроса!

 

Със здраве smile027

 

Здравей колега,

 

Ще дискОтираме, когато отидем на дискотека. Правилното е "дискутираме" - от дискусия. Моля, правете си проверки. :)

Колегата по-горе, нищо лошо не иска да ти каже, напротив. Пожелава ти да нямаш никакви проблеми с автомобила. А "проблемите" да ти се свеждат само и единствено до избора на джанти.

 

Със здраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е, че с тези тънки спици, ще направиш колата да изглежда като каляска. Присвии очи и го погледни - масивна черна кола, на тънички колела. Целия ефект от цолажа ще бъде замазан от кльощавите спици.

 

Отделно, че аз не бих търсил и по-голям цолаж на джантата. Това е офроад автомобил, част от излъчването са масивните гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chant: колега давай го по-весело. не съм те иронизирал, просто като прочетох темата ми стана весело. радвай се на возилото и нека и то да те радва. извинявам се, ако съм те засегнал лично с коментара си. И аз смятам, че е пресилено да слагаш 18-ки от естетическа гледна точка, а и от финансова гумаците май са по-скъпи. твоя си воля, само да не решиш, че ти се бъркам или, опази боже, ти се смея :))

 

@joro-120L: мерси колега. потвърждавам, нямаше нищо иронично в мнението ми, много по-гот е да четеш за коли, които нямат проблеми отколкото обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

...най-добри чувства... smile027

 

Скапан ден, пълен с много разправии и неприятности...

Прибирам се и какво да видя... "да ти имам проблемите" smile049

 

С най-добри чувства smile027

 

Джантите са вече факт, остава да се затопли и да мина през гумаджийницата smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега понеже моите оригинални 17-ки на Скаута са доста офф-роудирали, дали искаш да се разделиш с твоите? Ако да драсни ми на лично цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.