Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам PC Socket A


maxrpm

Recommended Posts

Компютъра представлява

 

МB: Asus A7N8X-E Deluxe, с него давам Wifi адаптера който се включва в Asus слота. Налични са книжки и дискове към дъното и адаптера. Дъното е с обновен биос и познава всякакви хардове

 

CPU : AMD Athlon 2200+ термална паста сменена преди два месеца с Arctic Cooling MX2, охлаждане Thermaltake TR2

 

RAM: 1gb DDR400

 

VGA: ASUS Nvidia Geforce N6600LE работи на честоти 300/550DDR откакто я имам, никакви проблеми, стабилна работа при всякакви условия.

 

Хард и захранване няма

post-1079-13845344589_thumb.jpg

 

Цена на всичко по договаряне. тел 0886471695

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеокартата я взех заедно с компа от stefan l. Прибрах се у нас и прочетох, че тая видео карта навремето е била много пари, но е много слаба и се клоква. Клокнах я малко, от тогава не съм имал проблеми. Ако ползваш драйвери от времето когато е била пройзведена 2003-4 показва и колко градуса е ядрото, на по новите драйвери липсва тая опция. Попринцип я нямаше, но я включих, самата карта имаше датчик, само че заводски беше изключен.

 

Ако ти харесва, казвай цена и я отнасяй!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше сори. Тази е PCI Express, на мен ми трябва AGP. Аз съм старомоден, не ползвам двуядрени процесори, ще си остана завинаги с Win XP и не искам да чувам нито за Win 7, нито за Win 8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кой те излъга че е pci-e :)http://svga.ks8.ru/Cards/Nvidia/6600%20 ... 20A%20.jpg Пък и иначе недей говори, че едно време и аз се кълнях в 98se после в w2000.. Сега щях да съм с w2003 но тв тунера много протестира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото вече е при Мишо. Мисля да му предложа една хубава цена, като за наш човек и да замине. При много голямо желание от ваша страна, към останалата част , мога да дам една PCI видеокарта, но .... сами знаете, че ще върши работа само за нет с нея ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ти чакай, че още картата не е монтирана. Оказа се, че иска външно захранване, а аз на захранването имам само 4 щепсела. А имам 2 харда и 2 DVDта и няма с какво да й подам ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.