Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заден капак за 105/120 - без отвори за охлаждане


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Търся горепосочения капак. Отворен съм към всякакви предложения.

 

Тел: 0897 07 04 02

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Нищо конкретно. Зависи от състоянието ...

 

 

какво си приготвил като цена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

искам първо да се че сега видях темата, но днес минах по околовръстното на Казанлък и попаднах на една морга в която има такъв заден капак. Не мога да кажа какво е точно състоянието му, но ми се видя доста запазена Шкодата. Другата седмица ще пътувам в тази посока и ако желаеш ще го снимам и ще попитам за цената му.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

искам първо да се че сега видях темата, но днес минах по околовръстното на Казанлък и попаднах на една морга в която има такъв заден капак. Не мога да кажа какво е точно състоянието му, но ми се видя доста запазена Шкодата. Другата седмица ще пътувам в тази посока и ако желаеш ще го снимам и ще попитам за цената му.

Поздрави

 

Щракни малко снимки, ако можеш, на колата, че може да се окаже, че има интересни неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - голямите лъскачки кучета ги ядат :lol::lol::lol: Какви брони s_flag

 

п.с. аз искам дръжките на вратите, ако може да си ги поръчам, Може да ги свалиш и с флекса с тънкия диск, като отрежеш около тях. Емблемата е ценна също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капака е 6. Някой освен Сашо ако иска нещо от колата, може да поръчаме до софия и да разделим доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако не го бъркам тоя пич с някого, съм вземал от него барабан и полуоска близо до Военната академия на орлите, така че доставката я мани, трябва да си разделим почерпката :mrgreen:

 

Аз направо като съм започнал да искам, искам и кората зад задните седалки, ако не се скърши при демонтажа, че моята се разпадна. Гледам тая е с оригиналните черни щипки, ако успееш да ги счупиш без да пострада кората - евала!

 

Ако нямаш флекс за дръжките, скърши кората на вратата и отзад са 2 гайки за ключ 8мм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на задния капак е 20 лева, за друго не съм питал.

Кой каквото иска, може да сподели, за да мога да свалям. Единствено умолявам на коректност.

Да аз съм момчето от Военна академия и не е проблем като идвам да ги нося с мен частите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, аз се записвам за

- кора зад седалките

- 4 външни дръжки

Пари ще имам към 30ти, преди това няма как. За кората ме устройва цената 10лв , за дръжките ме устройва 4х5лв. Ако иска повече, кажи му да си ги ползва със здраве и му желая много успех и щастие в живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И к'ва стана тя - залудо висях два дена пред гаража , че вчера даже се нацапах ... Пепи , капака е на Гогата в Румстъра (гаража) и при първа възможност ще ти го изпрати с пощенски гълъб (Васко , щот ти като малко дете си лягаш след Сънчо) , а ти вече какво ще го правиш въобще не ни е у работа ... то ако оня мързел Васко се бе отклонил с около 300 м. още вчера щеше да ти го домъкне , ама нещя гадината мръсна smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола изглежда доста запазена и е с интересен цвят. Митко, ако ще ходиш пак там - снимай моля те табелката, която е в багажника, пред пасажерското място, че даже и ако може я свали. Интересно ми е какъв е цветът вътре в багажника или някъде в купето - например под таблото, което май липсва.

Но не е нищо важно де, само ми е любопитно. От тези години има четири или пет вида зелено, аз съм виждал май само два от тях, като този на колата даже и на снимка не съм го срещал ;) .

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, виж, моля, броните по-отблизо и ако наистина са толкова слънчеви, колкото изглеждат на снимките, без капчица ръжда, бих те помолил да ми ги свалиш! Предната може барабар с мигачите. Ако искаш дай един телефон(или виж мойте) да се чуем като си при колата и ги видиш на живо броните.

 

@махрпм:

 

Тоя преден капак не ти ли харесва? Предния му ръб изглежда толкова изпънат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.