Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов фен


Recommended Posts

Здравейте.

Вече съм горд собственик на октавия 1.8 20в . Не съм и помислял ,че ще си купя шкода ,но съм много доволен от избора си .Колата върви много ,комфортна е и разхода и не е много голям,просто колата ми пасна идеално да ми е честита :D smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и с голям мерак да си я гледаш и караш много хиляди безаварийни километри :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,добър избор!

Много безаварийни километри.

Някоя друга снимка може да сложиш.

 

п.п ... от къде си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка :smt017

Много безаварийни км и наистина , дай някоя снимка да я видим s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита новата придобивка :) Аз наскоро си взех същия двигател като твоя... от един месец насам се разтапям в тая кола s_flag Не знам дали ще я сменя някога толкова много ми харесва... Дано и при теб с времето дойдат същите чувства :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти е честита!!! s_flag

Ето още един фен с готиния мотор... \:D/ Както бяха рядкост, почнахме да се увеличаваме. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.