Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нови колонки =)


Recommended Posts

Здравейте,

 

да се похваля с монтажа, който направих тия дни, понеже времето беше супер яко и трябваше да се направи тоя ми ти ъпгрейд =)... Има забележки но мисля, че ще бъдат отстранени, понеже ме дразнят (лепките на пищялките) .

Та.... колата си нямаше кабели за звук отзад, да не говорим за колони. Явно тая модификация (TOUR) на Октавия си е така постна. Имам желание да си сменя и предните говорители понеже се чуват доста зле, макар на тях да пише blaupunkt ми изглеждат някакви "никакви".... но и на тях ще им дойде времето. Отзад сложих това: http://www.aval-bg.com/car-audio/hertz/ ... tz-dsk-130 понеже не искам да си режа кората на багажника, а размера на оригиналното място си беше с този малък размер, но съм доволен чува се доста качествено, макар и без много бас. Все пак от тия говорителчета колко да е баса =) има и снимчици само трябва да разбера как да ги кача, че не ми се занимава да им променям размера =)

 

 

наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Звукът е супер, доста качествен, но както казах басът е малко, но като се има предвид големината им е ясно.... Аз точно това целях... качествен звук... smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.