Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Варна - Бош Сервиз Цоков и Дидо-Дизела-пазар Орехчето


Tonikris

Recommended Posts

Това са "майстори" които заслужават мястото си в черният списък.

Накратко за проблема на Октавията. Преди около 3 седмици колата започна да губи мощност но не обърнах внимание. Чак когато започна да тресе двигателя се чух със Сами и прескочих до сервиза. Последваха тестове и съмнения за запушена дюза. Запазих си ден, но за зла участ сутринта ми огънаха бронята. В петък имах служебен ангажимент и си разменихме колите с моят шеф. Усетил че колата ми има проблем и решил да го оправи, закарал я при "Дидо дизела" тои я закарал при "Цоков Сервиз-Цецо". И ми съобщават че Окито е прескочило зъб и демпферовия маховик бил износен. Пипали центровкака и я били оправили. Ужасен от чутото се обадих пак на Самул и вчера бях при него. След разговор на Сами с "майстора Цецо" се оказа че са ме излъгали. Не била прескочила зъб, а за маховика само предполагали. Вече дюзите са сменени и колата си е като преди. Не ходете при "Кавичките-ще ви излъжат"

Посветих им малко време и във форумите на Опел и VW. Изпратих e-mail и до Бош-България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.