Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

avtogimi.bg един доволен клиент


Milen Dimitrov

Recommended Posts

Здравейте колеги

първо искам да се извиня, ако темата не е за този раздел smile049

 

Тъй като идва сезона не летните гуми предполагам ще има колеги, за които предстои подобна покупката. Та затова реших да споделя впечатленията си.

Последните 7-8 година купувах гуми само от Центрове Европа със собственика сме приятели и ползвах добри отстъпки, но миналата зима, когато купувах зимните гуми за Супърба останах доста разочарован от тях. Обадих се в гумаджийницата питах за модела и размера и ДОТ-а и всичко беше супер. Отивам оставям колата да ми я преобуят с новите джанти и гуми, както можете да се сетите съм супер хепи от всичко. Но в последствие се оказа, че гумите ми са с ДОТ от 2011, не е болка за умиране, но никак не ми хареса и реших, че ще сменям гумаджийницата. Миналата седмица по обиколих малко, но навсякъде гумите бяха от миналата година, после реших да се допитам до гугъл и така попаднах на сайта. След като се разтърсих малко повече за сайта, видях, че има и колеги от нашия форум, който са пазарували от тях и се реших и аз да поръчам гумите от там. И така поръчах ги във вторник, като изрично написах, че искам да са с ДОТ 2013, хората ми се обадиха, разбрахме се и днес гумите са при мен. Освен това цената много ми хареса, на всякъде 18-ки бяха между 550-700 лв бройката, а моите ги взех за по 400 smile092

 

Извинявам се за дългия пост, принципно не съм много словен писател, но и рядко оставам толкова долен smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какви гуми взе, защото и на мен ми предстои да купувам летни и се чудя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какви гуми взе, защото и на мен ми предстои да купувам летни и се чудя?

 

Взех този http://www.avtogumi.bg/oscommerce/letni-gumi/bridgestone/dueler-sport-22555-p-97916.html бриджстоне и предните летни на джипа бяха такива, но май от по ниската серия, и колата се държа много добре. Исках да взема Vredestein (голям фен съм на марката), но нямаха моя размер. Супърба сега е с някави Пирели и не съм доволен от тях, тиха са, но при по агресивно влизане в завой колата се пързаля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми предстои смяна.Зимни купих нови Gislaved eurofrost 5 и съм много доволен.За летни се чудя дали да взема пак 195/65 или 205/60.Става въпрос за 15 ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да ги похваля. За този зимен сезон си купих от тях Michelin Alpin a4 и съм доволен - от Avtogumi.bg и от гумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.