Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Боядисване на джанти в Пловдив ? Къде ?


Recommended Posts

Колеги...със затоплянето на времето стана време и да обличам летните 17-ки, но тъй като вече са жулнати тук и там и цвета нещо не ми допада, реших да ги боядисам, но доколкото разбрах преди това трябва да се пуснат на пясъкоструйка и чак след това да се боядисат. Да, но се появиха много " майстори" в Пловдив и всеки си знае 200лв.-250лв. , а гаранция, че ще се получи желаният ефект и качество до сега не са ми давали(все пак не искам след 3-тия месец да станат на шупли) .Та въпроса ми е, някой използвал ли е подобни услуги в Пловдив и има ли добри впечатления от някои сервиз или бояджия ? И другия въпрос....от каде да си намеря никелирани болтове и капачки ? :)

Прилагам снимки как изглеждат джантите сега ( златисти ).

post-8969-138453454548_thumb.jpg

Смятам да ги боядисам в бял цвят като на masterOne. Искам да изглеждат ето така:

post-8969-138453454629_thumb.jpg

, и да им завинтя никелирани болтове с капачки, за да се слеят с дръжките и огледалата на колата. Смятам ефекта ще е много добър, а аз много доволен :)

Ще бъда благодарен ако споделите и вие вашето мнение относно решението ми ! :) Благодарности !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 160-170 лева в София ще ги боядисат прахово (2 пластово)!

Искрене я сподели кое е това място, че ме заинтригува smile159 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда благодарен ако споделите и вие вашето мнение относно решението ми ! :)

Лично на мен така много ми харесват - аз не бих ги пипал s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На срещи не съм те виждал....

Joro 120L е твоя човек.

Пиши му едно ЛС. :)

 

 

Мерси...сега ще му драсна няколко реда и да видим какво ще прелдожи :) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда благодарен ако споделите и вие вашето мнение относно решението ми ! :)

Лично на мен така много ми харесват - аз не бих ги пипал s_flag

 

 

Абе и аз не бих ги пипнал ама са тръкнати на няколко места от правите ни бордюрчетата в града :), та така или иначе трябва да ги освежа :) ЗЛатистото ще подхожда повече на синия цвят на субаротата.....иначе ако останат златисти трябва да са според мен 2-3 тона по-тъмни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 160-170 лева в София ще ги боядисат прахово (2 пластово)!

Мерси, но въпроса е в Пловдив къде? До София и обратно + престой + най-вероятно бар smile159 ще ми излезнат над 250 лв. Дори и по Еконт ще е скъпо. Няма смисъл ако в Пловдив правят същата манипулация за 200 лв например . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........

Joro 120L е твоя човек.

Пиши му едно ЛС. :)

Аве Митак, голям доносник си! И дали ще имам време да се занимавам с тези неща? Поне да беше написал, че не съм майстор бояджия, а просто съм ползвал услугите на човека, който ми боядиса Шкодата и след това ми нарисува и джантите Аполо. Майстора се намира се в с. Брестник. Казва се Данчо. Известен е. ;)

В Пловдив е пълно с бояджии. Колко му е да се пръснат едни едноцветни джанти.

Между другото знам къде има в Пловдив и прахово. Петьо с МВ-то си прави джантите там.

Имам лично от TI_GONISH и ще обсъдим въпроса.

 

Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не смятах, че ще те вземе за бояджия. :)

 

Поне за Пловдив не се сещам да има друг, когото познавам, да знае повече за бояджийте... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........

Joro 120L е твоя човек.

Пиши му едно ЛС. :)

Аве Митак, голям доносник си! И дали ще имам време да се занимавам с тези неща? Поне да беше написал, че не съм майстор бояджия, а просто съм ползвал услугите на човека, който ми боядиса Шкодата и след това ми нарисува и джантите Аполо. Майстора се намира се в с. Брестник. Казва се Данчо. Известен е.

В Пловдив е пълно с бояджии. Колко му е да се пръснат едни едноцветни джанти.

Между другото знам къде има в Пловдив и прахово. Петьо с МВ-то си прави джантите там.

Имам лично от TI_GONISH и ще обсъдим въпроса.

 

Поздрави smile159

 

Joro-120L пълно е с бояджиии....ама като отидеш при тях първата им приказка е " давай, ще ги напрваим за 200 лв." ...после ги карат другаде за 150лв. макс..... омазват що годе да замясат, после ти ги връчват ...те доволни...а аз след 2-3 месеца или веднага след една зима(ако карам с тях) отново в тази тема с поредното запитване за качествен майстoр ](*,) Абе друго си е като дойда на първа среща да блесна с едни лачени обувки smile168 s_flag

 

Мисля , че темата не е лоша! Iма я на места но от преди години в VW форумите...но там пак не се споменават дефакто решения и подходящи майстори, както преидмството и недостатъците на двете манипулации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joro-120L пълно е с бояджии.........................

Още вчера съм ти дал телефона си. С каквото мога ще ти помогна.

Само с писане нищо не става.

 

Поздрави :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още вчера съм ти дал телефона си. С каквото мога ще ти помогна.

 

Само не разбрах на мен що ми се подпали!? smile049

Човека има нужда от помощ и се сетих, че няма кой друг от Пловдив да му помогне повече от теб. Пък те знам, че помагаш. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Само не разбрах на мен що ми се подпали!? smile049

Защото поемаш ангажименти от мое име. Поне да ме беше питал.

Защото колегата трябва да го водя лично до местата за боя и прахово. Като първото е извън Пловдив. Да се говори на място и той да си избира варианти. Няма как да му ги обясня къде се намират.

В последно време нямам свободно време. Събота сутрин ще ходим при Смирнофф да видим какво става с Шкодата му и да му помогнем на човека за пастирането. Уговорката е отдавна. Може и ти да дойдеш. Следобед имам други задачки, освен това трябва да обърна внимание и на моята каляска. В неделя сме на Калояново. През седмицата съм зает. Кажи ми кога да стане! и как да поема ангажимент, като не мога да го изпълня в близко време.

Ами, когато стане. Чакам TI_GONISH да ми се обади по тлф. Все ще се намери някакво решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз съм виждал детайл правен с така. Доста ефектно изглежда но цената мисля че беше солена (когато аз гледах около стотина лева излизаше активатора + фолио за 4 джанти и доставката). И като се сметне подготовката преди това и лакирането накрая smile048

А и карбонови джанти :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и карбонови джанти :smt018
- защо да са карбонови джантите ? Ако се загледа човек в клипа ясно се вижда че за боядисвани (в горнотото клипче)

Самото фолио придава този ефект : http://www.youtube.com/watch?v=cxIRokYHk-s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фолиото е карбонова шарка, джантата може да е боядисана какъвто цвят си искаш. Това имах в предвид под карбонови джанти, на мен лично пак казвам не ми допада smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.