Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гуми - ADK - Adimex & Kondev - София


_Ghost

Recommended Posts

Здравейте,

 

За зимния период си купих гуми от ADK - Adimex & Kondev - continental ts850. Бяха на промоция и съм много доволен. Отношението беше коректно, момчетата си свършиха работата бързо и качествено.

 

Малко е далеч - след сточна гара в посока орландовци, но пък цените и качеството си заслучаваха.

 

Ако някой друг е ползвал услугите им да сподели,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз. И на старата и на новата все от там си взимам гуми. За сега от там само зимни съм купувал, защото това ми е трябвало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

И аз мога да кажа само добро за тях. До сега винаги, когато съм си купувал Continental е било от тях - май се явяват директен вносител на марката за България. Цените специално за Continental до сега са били повече от много добри. Винаги са имали на място бройката и модела на гумите, които съм наумил да купувам (това може и късмет да е). Никога не съм чакал да ги доставят. DOT - винаги е бил пресен, та парят чак. Смяната винаги е била качествено извършена и много бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 До сега винаги, когато съм си купувал Continental е било от тях - май се явяват директен вносител на марката за България.

 

Медина Мед и Диана са доста по-големи вносители на Континентал  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не оспорвам това твърдение  :) Споделям, че до сега, когато съм търсел определени Continental там съм ги намирал изгодно след проверка на доста места - в това число и в цитираните по-горе.  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,че ще оспамя темата на колегата ,но да не отварям нова такава за цените...Онзи ден мой познат от бранша ми уреди летния континентал,който си поръчах с 30% отстъпка.За да е ясно за какво говоря беше обявена цена за размер 225/50/17-388лв.Простата аритметика показва,че комплект от четири гуми ще ми струва 1086 лв.,вместо официално обявените 1552лв.И аз се занимавам с търговия,ама такива надценки...!Всеки може да направи елементарна сметка как ни "дерат"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с такава отстъпка всеки търговец би спечелил добра препоръка, стига да я дава на по-широк кръг клиенти, а не само на малцина такива.  ;)

Само не става съвсем ясно кой е търговеца, който ти дава такава цена. Можеш да го добавиш в белия списък ако не присъства вече тук и щом си доволен от него (щом си преценил, че заслужава).

Освен това, гумите имат и други параметри освен размера, които определят пазарната им цена.

Иначе - нещо струва толкова, колкото някой е склонен да плати за него.

:cheers:

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите зимни гуми, континентал, са от там, цената без отстъпка беше най-ниска от всичко което намерих за момента. Гумите бяха налични с пресен ДОТ.

Редактирано от elmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и аз. Най-ниската цена, ДОТ-а беше на 2-3 месеца от производство - доволен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.