Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нацепен борд на гума


Recommended Posts

Нарязал си я някъде, без да разбереш! Имах същата случка с парче ламаринен улук. Настъпих го с гумата в единия край при маневра, а то пък се повдигна и я резна с другия край. Резките бяха 2 при мен - точно като твоите. Честито...дет се вика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявайте, но това с каското са цигании, на фона на цената на колата да правя щуротии за два резервоара.

Нищо лично smile027

 

Колега, наистина не мога да те разбера (не ме разбирай погрешно, че искам да се заяждам или нещо такова). Казваш, че е цигания да си заведеш щета след като имаш пълно КАСКО и цената на гумата е колкото два резервоара, а от друга страна се "циганиш" да си купиш една или две нови гуми и да не си правиш експерименти и да си рискуваш живота, въпреки че гумите така или иначе не ти харесват. Поне наистина я премести като задна. smile159

 

Колега трудно е да се обясни, прагматизъм преплетен с чувство за екологичност. Иди го разбери smile049

 

Нарязал си я някъде, без да разбереш! Имах същата случка с парче ламаринен улук. Настъпих го с гумата в единия край при маневра, а то пък се повдигна и я резна с другия край. Резките бяха 2 при мен - точно като твоите. Честито...дет се вика!

 

Сега се сетих как е станало, миналата седмица пред офиса имаше строшени бутилки и най-вероятно, като съм минавал, покрай тях са станали резките. Мисля в събота да отида да свалят гумата от джантата и тогава ще ги мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си заслужава с каското да се занимаваш - гумите са консуматив и почти винаги не ги плащат на 100%, а трябва и ти да си доплатиш.Освен това после ще ти сложат и една надценка следващата година, че си им ползвал услугите, която ще ти намали "печалбата" с още някой лев. smile048

Алианц и Армеец поне така работят - казвам го от личен опит. Миналата година Армеец за гуми 4-ти сезон ми ги изплатиха на 50%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си заслужава с каското да се занимаваш - гумите са консуматив и почти винаги не ги плащат на 100%, а трябва и ти да си доплатиш.Освен това после ще ти сложат и една надценка следващата година, че си им ползвал услугите, която ще ти намали "печалбата" с още някой лев. smile048

Алианц и Армеец поне така работят - казвам го от личен опит. Миналата година Армеец за гуми 4-ти сезон ми ги изплатиха на 50%.

 

Тези гуми точно не са консуматив, 4-те сте са над 1000лв.

Армеец... там няма какво да коментирам, аз съм си от Варна.... Т*М никога не искат да плащат :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел скочи в дупка и разпра гумата заедно с джанта. От Левинс, за да му покрият щетите поискаха протокол от КАТ, които пък съответно му написаха акт за каране с несъобразена скорост спрямо пътните условия, на базата на протокола и акта му изплатиха изплатиха под 50% от стойността на двете (това е по спомен).

 

Сутринта отидох до Маргел, момчета ми размениха гумите. Казах им моето предположение за стъклата, но според тях съм настъпил нещо различно.

В крайна сметка е наранен само най-горния слой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с акта за не съобразента скорос се маха много бързо ! Едно обжалване и пада, защото трябва да има експертан оценка, а те отиват 3-4 месеца и за това акта пада. Някой ако има такъв проблем да се консултира с адвокат или да пита, ще помагаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.