Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервизи в София?


laber

Recommended Posts

Привет момчета,

 

Наскоро се преместих да живея в София и разбира се не съм много наясно с нещата тук. Препоръчайте ми добър сервиз, няма значение дали е специализиран. Споменаха ми за сервиза на Тони до площада в Обеля, доста ми го хвалиха. Някой да е ходил там ? Мерси на тези, които се отзоват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет момчета,

 

Наскоро се преместих да живея в София и разбира се не съм много наясно с нещата тук. Препоръчайте ми добър сервиз, няма значение дали е специализиран. Споменаха ми за сервиза на Тони до площада в Обеля, доста ми го хвалиха. Някой да е ходил там ? Мерси на тези, които се отзоват

Привет колега и добре дошъл в Голямото село.

Може би ще е малко по-лесно да те насочат, ако кажеш за каква кола става дума - сервизите за задномоторки са едни, за "модерни" коли са други smile049

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравей колега,

аз моята Шкода Октавия 1 си я ремонтирам в един сервиз намиращ се на ул. Сребърна. Близо е до кръстовището с бул. Черни връх. Ако искаш мога да ти дам и по-точни кординати... Аз лично съм много доволен от майстора, който се занимава с моята кола и не смятам да я правя никъде другаде :)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравей колега.

 

Аз съм в района, меже ли да споделиш контакти на този майстор. Той само двигатели ли прави или е и по ходова част?

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е от преди 2 години. Може сервиза да не е актуален. Препоръчвам ти Трансексперт. Ако няма сериозен трафик, от Сребърна и Черни връх до тях ще стихгнеш за 15 мин. Качваш се на околовръстното и тръгваш посока Горубляне/Пловдив. След светофара на Горубляне (караулката) има още един светофар, това е отбивката за Герман. Минаваш го и 10 метра след него, от ляво е Трансексперт.Правят двигатели, ходова част, реглажи, ремонти, гуми и т.н. Много са кадърни и коректни. Не претендирам да са най-евтини, но не са и скъпчии. Определено качеството и компетентността им си заслужават. Ако имаш интерес, телефона им е 0885 27 12 00. Можеш да прочетеш за тях тук и тук.

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.