Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Erisin ES1099S 7" 2 Din SKODA Car DVD GPS DIY Internet


Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

Някой виждал ли е тази система монтирана? Интересуват ме мнения за нея. Вярно, че е китайче, но... има и свестни продукти. В Европа се разпространява от ebay, но може и директна поръчка на китайския сайт разбира се.

 

Ето линк с характеристиките и доста снимки http://www.erisin.com/erisin-es1099s-7-2-din-skoda-car-dvd-gps-diy-internet_p371.html?number_of_uploads=0

 

Ето една снимка като за начало

 

13516755660.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, моля колегите които имат опит и са наясно с кабелите за свързване да кажат дали това което се вижда на снимката е това което е необходимо, за да се свърже и работи системата безпроблемно... Говоря за Шкода Октавия 2012г. (тази дето е в "гаража" от профила).

 

ES1099S_M105.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изглежда много добре, но не съм чул на някого с подобно радио всичко да му е заработило. Дано при теб се получи. От недостатъците, които забелязах е DVB-T(MPEG-2) - в БГ сме на MPEG-4. T.e. не става за "цифровизацията", Младеж ! :D Гледам , че е комплектовано с CAN-BUS декодер и би следвало да работят всички функции, които се изобразяват по дисплеите.

Докато не се пробва конкретната бройка - няма никаква гаранция кое ще работи и кое - не .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не се занимавай с глупости!!!!

 

Още се бора да намера читава мултимедия след приключението с китайче,добре,че поне ми варнаха парите.Сега съм се насочил към Кеноолд пък като дойде и го сложа ще пиша за подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Колега колко пари се взръзва Kenwood?Искам да сложа на О2 2007 и съм харесал едно фабрично аз...http://www.hid.bg/dvoen-din-za-skoda-octavia-II-dd782st

Редактирано от dentist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Това не е фабрично.

...

Съгласен съм. Това е същото като от първия пост, само че с различна маска. Китайче, на което не знаеш кое ще му работи и ако работи първоначално - колко ще добута преди да спре. Имал съм опит с такова на предишната ми кола. Първото, което отказа след няма и година беше DVD/CD устройството. Тъч дисплея е толкова дървен, че по поведение напомня много на първите телефони със сензорен дисплей, накратко - отврат.

Единственото му хубаво нещо беше GPS receiver-а - наистина беше добър, защото въпреки, че антената му излизаше някъде под арматурното табло (не ми се лепяха GPS антени по стъкла, тавани и капаци) позиционираше на момента без големи отклонения.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Daynavin е единственото читаво устройство което е автармаркет,личен опит след 2г ходене по мъките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Daynavin е единственото читаво устройство което е автармаркет,личен опит след 2г ходене по мъките.

 

А какво ще кажеш за това: http://www.technomarket.bg/products/09131973/blaupunkt-philadelphia-835-world

 

Разтърсих се в нета за отзиви и други цени, попаднах на един индийски форум, където отзивите са доста добри:

http://www.team-bhp.com/forum/product-discussions/134831-blaupunkt-philadelphia-835-vw-passat-others-4.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не става,Дайнавина е най доброто има си гаранция 2г не го мислете,то е най малкото зло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че не са немска собственост вече, а изцяло китайска и качеството осезаемо е снижено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

 

Някой виждал ли е тази система монтирана? Интересуват ме мнения за нея. Вярно, че е китайче, но... има и свестни продукти. В Европа се разпространява от ebay, но може и директна поръчка на китайския сайт разбира се.

 

Ето линк с характеристиките и доста снимки http://www.erisin.com/erisin-es1099s-7-2-din-skoda-car-dvd-gps-diy-internet_p371.html?number_of_uploads=0

 

Ето една снимка като за начало

 

13516755660.jpg

Аз съм с такова устройство. За цената си е ТРЕПАЧ. Споразумях се с продавача и ми монтираха DVB-T MPEG4 tuner - гледам си цифрова телевизия. GPS - работи - качил съм IGO Primo. Разпознава по-големи USB устройства - мъчих го с 2ГБ, но не стана, купих си Transcend 8GB и работи. Ползвам го вече година без никакъв проблем. За 500 лева толкова :)

Редактирано от stelibg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Колега на тази китайска навигация по-лошо ли е качеството на звука от шкодовата система суинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.