Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Преди 2 часа някъде пуснах един Кодиак пред мен на Т.Каблешков и Дойран. Не свирнах на колегата, щото имаше яко движение и пешеходци и реших, че ще шашна някой :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, към 11:00 най-накрая беше изловена Октавията на @Alexandar, докато правеше ляв завой от Борис 3ти към Каблешков при Кауфланда. Поогледа се, като чу сватбарското освиркване , но аз бях в по-далечната втора колона на светофара чакащи от Каблешков. Не знам дали ме видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ID A написа:

Днес, към 11:00 най-накрая беше изловена Октавията на @Alexandar, докато правеше ляв завой от Борис 3ти към Каблешков при Кауфланда. Поогледа се, като чу сватбарското освиркване , но аз бях в по-далечната втора колона на светофара чакащи от Каблешков. Не знам дали ме видя.

 

Той не те видя, ама аз те видях (и чух), че бях до него в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не те видях, но веднага си помислих, че е някой от клуба сигурно и Явката ме светна, че си ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със синята О3 комби, пак му забравих ника. Вчера мина на кампанията на "Капачки за бъдеще". Бях в единият ТИР, борейки се за живота си и нямаше как да дойда да поздравя :D

Благодаря за приноса към кампанията!!!

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, sauber написа:

Колегата със синята О3 комби, пак му забравих ника. Вчера мина на кампанията на "Капачки за бъдеще". Бях в единият ТИР, борейки се за живота си и нямаше как да дойда да поздравя :D

Благодаря за приноса към кампанията!!!

поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес по обяд в Младост 4 колега с черно комби о2 4291 подгряваше преди старта :D.  Добра стойка и още по-добър избор на цвят ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път засичам тази октавия и колегата от форума. Колата е обкичена подобаващо с клубни материали, евала за което, и личи че е била на два събора с номер 36.

Исках да се поздравим/запознаем, но човека ме изгледа доста НЕдружелюбно и реших да не го заговарям.

Но все пак - Поздрави!

 

 

IMG_20191019_133406.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Алекси Георгиев написа:

За пръв път засичам тази октавия и колегата от форума. Колата е обкичена подобаващо с клубни материали, евала за което, и личи че е била на два събора с номер 36.

Исках да се поздравим/запознаем, но човека ме изгледа доста НЕдружелюбно и реших да не го заговарям.

Но все пак - Поздрави!

 

 

IMG_20191019_133406.jpg


Здравей,

Колата е моя, но съм я завещал на баща ми. :) Той със сигурност не е направил връзката защо си го поздравил.

Иначе колата е била на няколко събора в миналото, да. :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, martien написа:

 Той със сигурност не е направил връзката защо си го поздравил.

 

 

Ама аз така и не го поздравих. Така ме погледна, че не посмях да сляза от колата - само снимах и отпраших ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ID A написа:

Люлин, 07:15

IMG_20191022_071522.thumb.jpg.c4587216a65dd10003766d0f21cad4ae.jpg

Най-сетне и мен някой да ме излови :) !

Поздрави !

п.с. снимащия явно е бил под прикритие ... тъмен джип който ми свирна , но аз дори не разбрах защо :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ohboli19 написа:

.. тъмен джип който ми свирна , но аз дори не разбрах защо :)

 

Ти си първия , който казва на това джип :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, The Best Forman написа:

Ти си първия , който казва на това джип :)

Беше все още тъмно , сигурно затова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един отсвирен при Макдоналдс-а на Пазарджик към 17:50. Бившата О1 на Психо, сребриста с черния спойлер отзад и РА регистрация. Забравих ника на колегата. Пак бях под прикритие, с кошмара на Гената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, приятелю, не разбра ли, че дупки са това на праговете и калниците на някои твои коли. При мене Ханс, е измислил панорамен лунен басейн, а Юсуф с флекса го е изрязал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ID A написа:

Още един отсвирен при Макдоналдс-а на Пазарджик към 17:50. Бившата О1 на Психо, сребриста с черния спойлер отзад и РА регистрация. Забравих ника на колегата. Пак бях под прикритие, с кошмара на Гената.

Ивче, сегашния и собственик доста често я паркира на ул.Пирин, до Китайския ресторант и близо до бул.България, комшия ни е един вид.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, ID A написа:

...При мене Ханс, е измислил панорамен лунен басейн, а Юсуф с флекса го е изрязал.


Т’ва с панорамата си е бенефит изцяло за пасажетие отзад. На пътника до теб - требе да му е много флексабилен врато! А шофера мое да го ползва докато му прави некоя кака на околовръстното тутурутка - да погледа звездите и да си представи некоя нимфа у скута докато трае кулминацията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, zloQQ написа:


Т’ва с панорамата си е бенефит изцяло за пасажетие отзад. На пътника до теб - требе да му е много флексабилен врато! А шофера мое да го ползва докато му прави некоя кака на околовръстното тутурутка - да погледа звездите и да си представи некоя нимфа у скута докато трае кулминацията :)

Велко, смях се. Ама на глас. Скрит талант си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О3 4880 на Пиротска тази сутрин. Много чиста и добре направена само дето нямаше собственик да си побъбрим :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 11:30 на изхода на София , точно след разклона за Яна на АМ Хемус камион " Мерцедес " усърдно ми присветваше , в началото се притесних ,но после ми " просветна " се сигурно е някой от клуба ?! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.