Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Кой беше колегата със синята О3 комби СВ 40** ВТ, с когото се влачихме в колоната от камиони днес около 12ч. на обяд в района на Плевен? Колегата ме изпревари, видях стикер от събор на задния десен прозорец и ми пусна аварийки за поздрав, аз присветнах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, iavkata написа:

Кой беше колегата със синята О3 комби СВ 40** ВТ, с когото се влачихме в колоната от камиони днес около 12ч. на обяд в района на Плевен? Колегата ме изпревари, видях стикер от събор на задния десен прозорец и ми пусна аварийки за поздрав, аз присветнах

Добра среща! :) Изпревари ме с писането. :)

Единият камион пред мен накара едно ауди 80 в обратната посока да спре, за да не се ударят челно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, legaltk написа:

А днес към 15,30 ч. кой беше с черната фабия на ул.Любляна пред мен?

Сашко, дойде ми на гости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера черна октавия с клубни лайстни около 6 и нещо се разминахме на пункта за вторични около пейфил свирнах но не ме отрази (тъмно синя фабия с бял таван) сигурно защото още не съм взел клубни лайстни за 2рата ни шкода в семейството

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, legaltk написа:

Караше пред мен, вдигна ръка за поздрав, аз махнах, клаксон и завих.

Много ти е готина октавията, мен ми се видя познат номера, после видях че и ти ми махна. Мислех да спра, ама бързах по задачки , че то си беше и цяло разписание.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, martien написа:

Добра среща! :) Изпревари ме с писането. :)

Единият камион пред мен накара едно ауди 80 в обратната посока да спре, за да не се ударят челно...

 

Оо, Марто, живо-здраво, не успях да те видя. Абе и теб не ти издържаха нервите сред тия камиони, бързо-бързо ми изчезна от хоризонта ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес на Кауфланд на Пещерско

IMG_20200907_131148.thumb.jpg.d00b2c8a92fa9161b1b9d3f3915ec671.jpg

 

 

Също така на няколко пъти се засичаме с едно бяло комби пак фелка - днес на колелото на панаира, а миналата седмица(мисля, че беше) ѝ свирнахме като се връщаше от Брацигово за Пловдив. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5ти септември на магистрала Тракия ме "отнесе" една клубна фелиция ... докато кротко си карах със 150 по километраж (реални 142,  за моралистите :) ) Не занм дали колегата видя моите стикери, но аз неговите ги видях ... след като ме "отнесе" :rolleyes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз в сряда вечер освирках просташки @mRt

А в четвъртък сутринта Жоро @legaltk възпитано ме поздрави с аварийните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак в сряда пък вишната беше забелязана на Николаев и Симеон. Точно срещу нея, от другата страна на канала пък имаше сива О1 с голям стикер на задното стъкло.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно в сряда вечер около Симеон е било Шкода натоварено 

@Izolini, също бе доволно освиркан, както и пасажера му. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, axel написа:

Пак в сряда пък вишната беше забелязана на Николаев и Симеон. Точно срещу нея, от другата страна на канала пък имаше сива О1 с голям стикер на задното стъкло.?


Сивата Октавия 1 с големия стикер на задното стъкло, започна да паркира на бул.”Инж.Иван Иванов”, в частта между ул.”Пиротска” и ул.”Цар Симеон”, преди около четири години.

Явно е била “клубна”, но настоящият и собственик, нехае за клуб и прочие.

Поставяли сме и сме лепили флаери под чистачките и по стъклата, оставяли сме визитки и телефони..., реакция няма.

Ако не се лъжа, Марто даже успя веднъж да заговори собственика, но бе отрязан при споменаването на клуба и организираните от неговите представители срещи.

Иначе, автомобилът е добре поддържан и определено е случил на собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и на мен ми прави впечатление от няколко години тази Октавия. Точно за Инж. Иван Иванов говорех и аз, не знам защо съм написал Николаев.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях бмв, ама вече отминаваше и не видях, кой е вътре. ?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта, около 8:10 на бул. Черни връх, поздравих колега с  брандирана О2. 3465 мисля, че беше регистрационния номер. 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Да, факт. Теб не те видях.

Ами, присветнах 2-3 пъти (без клаксон, че имаше спящи), ама ти обръщаше внимание на навигатора  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Разхождам се тая вечер с един приятел и гледам едно синьо комби старата маска с боядисани в цвета на колата брони и огледала, има и люк. Решавам да отида до нея и забелязвам кожен салон, 1.6 двигател и оригиналните надписи по колоните на задните врати. Не знам дали собственикът на напълно оригиналното l&k е във форума, но все пак ще се изкажа за състоянието- веждите са страшно изгнили, лайсните на места са лепени с тиксо, вътре мръсотия, изтърбушени седалки... абе въобще - тъжна гледка☹️

IMG_20200928_184012.thumb.jpg.439131edd5501d676b48a1cbfdea11ec.jpg

IMG_20200928_184030.thumb.jpg.6d9b0956000566f2626e1b221e2b9f00.jpg

IMG_20200928_184056.thumb.jpg.d611db5314c56758584c9e3d48bacba8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.