Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

До "ВСИЧКИ" - 06.11.2019 Година, около 21:10 Часа, Град София, ОколоМръстното около "Ring Mall"-а, Сива "Skoda Octavia 1"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес около 7:40 на светофара на семинарията, Фабия 1 с № 9700 (май) с лайстни на рег. номер. Карах зад нея надолу по Ситняково, аз се отклоних към Цариградско. 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес към 13,20 се зазякохме с Павката пуф-паф на кръстовището на Никола Вапцаров и Черни връх.

Последва среща и с PRR на Каблешков.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, legaltk написа:

Днес към 13,20 се зазякохме с Павката пуф-паф на кръстовището на Никола Вапцаров и Черни връх.

Последва среща и с PRR на Каблешков.

:)

Ти днес мини Шкода сбирка си си спретнал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.12.2019 г. at 14:11, berberov_sm написа:

Днес около 7:40 на светофара на семинарията, Фабия 1 с № 9700 (май) с лайстни на рег. номер. Карах зад нея надолу по Ситняково, аз се отклоних към Цариградско. 

Поздрави!

Мааалее, отдавна не бях влизал в тая тема и съм го пропуснал, аз съм бил колега. ?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро не е бил PRR. Той по това време е бил в района на околомръсното :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицето (Izolini), днес 10.00 ч. по бул. Братя Бъкстон, въобще не забеляза кой му махаше на разминаване, пълен игнор.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, skauta написа:

Ицето (Izolini), днес 10.00 ч. по бул. Братя Бъкстон, въобще не забеляза кой му махаше на разминаване, пълен игнор.?

Хич! Точно излизах от зъболекар след цял час дране. И на капака на беше скочил, все тая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес , в 12ч, излових beer drinking team октавията, беше паркирана накриво на Бачо Киро, погледанх вътре, но нямаше никой! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.12.2019 г. at 19:38, Izolini написа:

 Точно излизах от зъболекар след цял час дране.....

 

Подготовка за коледни и новогодишни празници? Гената е човека.

Изключително внимателен. Естествено, ако ти няма "зъб". Т.е. да ти "връща" нещо.  Никво дране, работи само с бор машина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, joro-120L написа:

 

Подготовка за коледни и новогодишни празници? Гената е човека.

Изключително внимателен. Естествено, ако ти няма "зъб". Т.е. да ти "връща" нещо.  Никво дране, работи само с бор машина.

Гената да си беше довършил лесотехническия и да си тормози горките безсловесни твари, вместо да се занимава с хуманитарна медицина. Ама какво да искаш от човек, на който мечтата е дипломна работа на тема "Влиянието на кариеса върху бременността при кокошките"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.12.2019 г. at 15:22, maxrpm написа:

Днес , в 12ч, излових beer drinking team октавията, беше паркирана накриво на Бачо Киро, погледанх вътре, но нямаше никой! :)

Майка ми я бръмчи доста напоследък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 15 часа, sauber написа:

На всеки километър, даже и на празна София ;)

Поздрави на @mRt

 

Екстра е София тия дни :)

Поздрави .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес , Гената (the best Forman) ме освирка в красна поляна на завоя до пазара. Поздрави!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.