Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Сутринта видях Ицето на Южната, не знам дали отрази свиркането, че аз бързах бая. Ама говореше по телефона, докато кара, лош човек :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, sauber написа:

Сутринта видях Ицето на Южната, не знам дали отрази свиркането, че аз бързах бая. Ама говореше по телефона, докато кара, лош човек :D

Отразих, даже ти примигнах. Първо се зачудих "тоз що хем ме изпреварва през "тротоара", хем ми свирка, но после познах колата и стила на ниско летене.

А разговора го почнах на медията, но осрещния говореше по блутута в служебната си Дачия Дъстър и нямах никакъв шанс да го чуя какво ми казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

@digitalundgrd май вчера шофираше бялата стрела по Бул. Сливница посока центъра, после зави под моста на Захарна Фабрика. Ако не съм объркал- Поздрави!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Izolini написа:

@sauberти ли беше вчера на южната дъга между Младост и Симеоново като изстребител?

 

Бях там... някъде към 1100 ще трябва да е било. Таман се връщах от морето :)

Опуснал ли съм те пак или ти си бил под прикритие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, sauber написа:

 

Бях там... някъде към 1100 ще трябва да е било. Таман се връщах от морето :)

Опуснал ли съм те пак или ти си бил под прикритие :)

По това време беше, да.

А колата ми е толкова мръсна, че направо си е "под прикритие" с един пръст кал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

По това време беше, да.

А колата ми е толкова мръсна, че направо си е "под прикритие" с един пръст кал.

 

То и аз съм все с мръсна кола напоследък. Ама както каза един човек - "Тука станахме като в Англия. Пълно е с пед@ли и всеки ден вали" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.04.2023 г. at 8:22, Vladi_a написа:

@digitalundgrd май вчера шофираше бялата стрела по Бул. Сливница посока центъра, после зави под моста на Захарна Фабрика. Ако не съм объркал- Поздрави!

Аз бях, до последно се чудех дали да ти ударя един клаксон, ама не бях сигурен, че ще ме познаеш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Наско @Атанас

Одеве с един приятел случайно минавахме. Той покрай мен започна да различава шкодите и специално на твоята много се изкефи?

IMG_20230502_210858.thumb.jpg.a308e9df4def3e998723804ebf04bb98.jpg

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Бога ми , имена не помня , но оня ден ,в Петък , бял мерцедес ме преследваше в живота . Отивам си от болницата , до мен се чува едно виене ( нали знаете как неефективен дърт автомат сваля скорости ) гледам един пич от нашите , неизменно до мене върви, маха , докато го кара... След около 2 часа , отивам пак, за час при друг доктор , вървя си , гледам бял мерцедес пак ми грабва окото ! Пак пича от нашите... Готина среща! Издайте кой кара 280 ? :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес @PIIIcoppermine се беше загубил в Редута. И много любезен :) Не иска да си ползва предимството на дясностоящ ;)

  • Объркан съм 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.05.2023 г. at 20:45, JORDITO написа:

Днес @PIIIcoppermine се беше загубил в Редута. И много любезен :) Не иска да си ползва предимството на дясностоящ ;)

Истината е , че не съм те видял , Жоре. Ходих до баща ми , да му занеса къртача, но тая седмица съм от 6:30 на работа и като не се наспя , карам ужасно. Днес щеше да ме блъсне такси и джип в рамките на 6км. Пък и после на връщане си беше изпитание на гара Подуяне , да се мине от крайна дясна в крайна лява, особено когато ти се спи ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Поздрави на колегата със сивата О2, който пуснах вчера в уличките покрай Герена (_7\_) ?:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, BlackSpot написа:

Поздрави на колегата със сивата О2, който пуснах вчера в уличките покрай Герена (_7\_) ?:)

Аз бях вчера по тези места, но не съм те видял. Със сигурност си сменил колата, ама като не мога да те разпозная... Ако съм бил аз де, хахаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко мисля, че теб щях да те позная, колата беше светло сива О2 :) Направих смяна към клуба на комбитата (голяма моя мечта). Скоро ще се похваля и явно ми трябват стикери и лайсни, че съм под прикритие

П.С - игнор на нуди бодито :D

364227057_189388250804112_1639476085574169222_n.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Аз бях вчера по тези места, но не съм те видял. Със сигурност си сменил колата, ама като не мога да те разпозная... Ако съм бил аз де, хахаха.

Ти и твоите грозни лайстни "Чешка република" не могат да се сбъркат ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.