Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

преди 2 минути, Izolini написа:

Ще се сетиш.

Знаем се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, joro-120L написа:

Знаем се.

Не е верно ся , Ицето иска да ми подкопае авторитета , щото кара автомат. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Izolini написа:

Ама аз имам повече от две гънки и никога не бих ти дал кола в ръчичките.

Aко някога , по каквато и да е причина , се наложи да те карам с твоя кола , искам клипче за Tiktok, освен , ако не си купиш катафалка... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, maxrpm написа:

Не е верно ся , Ицето иска да ми подкопае авторитета , щото кара автомат. :P

Няма такова нещо. Ръчката е по-авторитетна. Колко му е да караш някакъв тролей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, maxrpm написа:

9.8/100 Смесено. Купи си после 1.4 ... :)

Че той деБелия варел ми е 11/100 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебелия варел го прави защото е мощен , а тая го прави , защото почти през цялото време педала е до долу , за да може да поддържа някаква прилична скорост. В града е карана по 6км на пътуване , макар че пак я понастъпвах , поради горната причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Саше, тя е била нонстоп студена бе. Какво искаш.

Снощи забравих с коя кола съм и на мокрото на излизане от един завой стъпих на газта, все едно съм с Октавията с предно предаване. Леле, как се засука това чудо!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Izolini написа:

Е, Саше, тя е била нонстоп студена бе. Какво искаш.

Да. В Пловдив се разхлади днес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Е, Саше, тя е била нонстоп студена бе. Какво искаш.

Снощи забравих с коя кола съм и на мокрото на излизане от един завой стъпих на газта, все едно съм с Октавията с предно предаване. Леле, как се засука това чудо!

Ице, от поне 2-3 седмици в София , знаеш че няма нищо студено. Днес докато си нагласих навигацията , блутута и Rock Antenne.de и тя изключи смукача. Оказа се че на 19ти километър на връщане съм видял Косьо с мотора и негов приятел, смятай колко е малък света . И маи скоро ще си оправя климатика - Йеееееи! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И автоматикът се контролира какво прави и то без да ръчкаш скоростите с плюс и минус. Ама нещата стават с мисъл, като няма потенциал за мислене няма как да стане. Иначе и аз предпочитам ръчката, но някои коли не са за ръчна кутия. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, niki написа:

И автоматикът се контролира какво прави и то без да ръчкаш скоростите с плюс и минус. Ама нещата стават с мисъл, като няма потенциал за мислене няма как да стане. Иначе и аз предпочитам ръчката, но някои коли не са за ръчна кутия. 

Да , Chevrolet impala , стария Форд мустанг SS и всичките огромни американки не им отива да са ръчка, така е . :) Представи си колко е яко , да си перкаш по магистралата с 70 тарска Импала или друго огромно Шеви, примерно едно елдорадо ... :) Малко е срамно , че ще е на газ ама вече не е 1972ра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, niki написа:

И автоматикът се контролира какво прави и то без да ръчкаш скоростите с плюс и минус.

Разбира се. Само с педала на газта, но ти отпада мисленето кога и на коя предавка трябва да минеш. Не говоря за грамотни шофьори. Там нещата са рутина и не се мисли толкова. Моят пример с тролея беше твърде елементарен, щото има два педала.

Със сигурност човек на шофьорски курс, който няма познания и тепърва ще се учи, особено и ако не му се отдава, ще му е по-лесно да го кара на кола с автоматична кутия.

 

преди 46 минути, niki написа:

Ама нещата стават с мисъл, като няма потенциал за мислене няма как да стане.

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, joro-120L написа:

Разбира се. Само с педала на газта, но ти отпада мисленето кога и на коя предавка трябва да минеш. Не говоря за грамотни шофьори. Там нещата са рутина и не се мисли толкова. Моят пример с тролея беше твърде елементарен, щото има два педала.

Със сигурност човек на шофьорски курс, който няма познания и тепърва ще се учи, особено ако и не му се отдава, ще му е по-лесно да го кара на кола с автоматична кутия.

 

+1

Човек с мисъл , Жорка дори и да иска да кара автоматик, ще изкара книжка на ръчка, за да може ако се наложи да прибере приятелите си с тяхната кола. Изкарването на книжка само за автоматик е глупост. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Саше. Има го този момент. Аз говорих по принцип. В крайна сметка зависи от курсиста какво ще реши.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си оправя климатика , другия месец пак ще дойда , да я тествам как набира с клима .. :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа ти луд ли си , беше си топ! :)
Тъпия GPS ме подлъга и тръгнах към Стара Загора, псувах го на всички езици които знам , дори и на Сръбски, благодарение на което успях да чукна заветните 3000 ...

0-02-05-e698b7a9986ec890d95fe6087a19b699
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, maxrpm написа:

Ако си оправя климатика , другия месец пак ще дойда , да я тествам как набира с клима .. :)

Аз знам Саше , не набира , ама мога да дойда с моита , да не те лъже тъпия GPS и да видиш , че може да има разход под твоя на климатик

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Аз знам Саше , не набира , ама мога да дойда с моита , да не те лъже тъпия GPS и да видиш , че може да има разход под твоя на климатик

:)

Заповядай, повече хора , по - весело! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненията за електричките са преместени в темата за електрически автомобили, за да продължим с развитието й :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставих си колата в сервиза и се прибрах с това. Много приятно съм очуден,първо не знаех какво е, а сега видях че е само с 1.5 мотор, жалко че е само вариант на метан, тоест само такси. Това е може би единствения автомат, който превключва адекватно. https://clubs1.bg/news/noviya-vw-golf-tgi-priroden-gaz/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, maxrpm написа:

Оставих си колата в сервиза и се прибрах с това. Много приятно съм очуден,първо не знаех какво е, а сега видях че е само с 1.5 мотор, жалко че е само вариант на метан, тоест само такси. Това е може би единствения автомат, който превключва адекватно. https://clubs1.bg/news/noviya-vw-golf-tgi-priroden-gaz/

Дефинирай адекватно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Дефинирай адекватно 

Че то е DSG - естествено, че превключва адекватно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Дефинирай адекватно 

Леко късно , без да дразни , без неадекватни смени. Като и наби кика на НДК то на завоя превъртя гуми , но въпреки това смени адекватно по време на ускорението. Не знам защо , но за 1.5 беше сметната много добре. На отиване да си прибера колата , пак с ОК ка я показах на пича статията , той каза че за първи път вижда модела. За сметка на това пък се возих в VW Caddy на метан 2011та 2.0бензин на 880 000км :)  Каза че не е пипал нищо по мотора ,но е сменил всичко останало :)

 

Преди 2 часа, Izolini написа:

Че то е DSG - естествено, че превключва адекватно.

не всяко , возих се в едно Yeti , пълна скръб . Окавия 2019та също нищо впечатляващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.