Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Пусни една снимка с твоята 120 ка , ако подкараш със снимка , и аз ще се разтърся , мисля че имам една от 1998ма

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак снимки нямам, а дори и да имам, не мисля че искам да се доказвам на някой, особено на теб. А шкоди съм карал, особено задномоторки, преди време. 

Та не избързвай с писането, когато не познаваш някой :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм карал 120 дълги години и ти казвам че това е колата, затова и още имам такава и не случайно не се продава. А частта с снимките , беше само за кеф, аз на тая снимка съм на 11год, викам чакай да видя и пича сигурно се е снимал някъде в дивия соц и сигурно се е усмихнал като мен.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Vladi_a написа:

На 11 години си бил, и си я карал ли?

Сашето още не е стигнал 11 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли да ми препоръчате добър сервиз за газови инжекциони, за предпочитане в района на Зона б-5/18 и Света Троица.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По пътя за Овча купел , след "иаталианеца" има един сервиз за гърнета и веднага след това има един двор , в дъното в дясно е сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да, ходил съм там преди години, но съм изключил за него. Оставих я на един, който ако не се справи, ще я закарам там. 
Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Vladi_a написа:

На 11 години си бил, и си я карал ли?

Не, не ми стигаха краката до педалите. Карах я на 15...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най яките дрифтове се правеха с Жигула. Искаш-не искаш, тя си дрифтира, па ти се оправяй ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмицата (Лада) беше по-добра. На едно приятелче баща му имаше такава. Какви сме ги вършили с нея... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си Шкодаджия , веднъж карах на дядо жигулата 1200 около километър , с ремаркето , защото ме мързеше да го разкачвам, волана е толкова тежък , че на връщане Шкодата я мислех за луксозна. А иначе и аз от доста колеги съм чул диви истории с лада 1600. На един колега жоро , брат му е имал толкова скъпа музика в ладата, освен че е била зверски тунинг, че я откраднали цялата , още 1996та ... :(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, още 1996 г., казва...

Все едно се случило, преди два века !

Саше, Сашеее, Саше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Vladi_a написа:

Па той тогава е бил 3-ти клас, ти какво очакваш?

Това е щото е дърт! Имам колеги за които 1996 е от преди новата ера (т.е. не са били родени) ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВиЯ па щото сте много убави. Кажи, Гена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, PRR написа:

Това щото е прадядо на историята ли :) 

Не, просто е обекта на изследване от пра-историците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://automedia.investor.bg/a/2-novini/42340-klientite-na-vw-sami-shte-si-sglobyavat-hechbeka-e-golf

 

VW предлага тур и участване в сглобяването на вашия еГолф срещу 215 евро. Участва се в 5 етапа за около 2,5 часа, все незначителни неща, но е чудесна идея. Дано разширят и за другите марки и модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви една доста обещаваща трашария за Петък, ако се чудите къде да ходите ... Аз и от там мисля да мина.

https://www.facebook.com/events/558532848366534/

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.06.2020 г. at 16:35, sauber написа:

Пичове, колата ми даде грешка (всъщност няколко пъти) за EVAP purge valve failure. От това, което чета, това е някакъв клапан при резервоара, който не позволява изпарения в атмосферата с цел екологичност? Аз сефте чувам за такова нещо. Дайте субтитри? Къде се намира, трудно ли се сменя? Какво да го правя?

 

 

Смених тая хуйня. Оригиналният Бош е към 45лв. с някаква отстъпка (най-вероятно 40%). Колата заспа, но не веднага. Интересното е, че поведението й беше подобно на това, когато смених дебитомер. Проблема продължи известно време след смяната и след малко каране и повторно изчистване на грешката, колата сякаш се адаптира и заспа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Check engine с грешка за съответния клапан и придърване щом се избере предавка. Като придърпването се появяваше само когато колата е работила на място/в задръстване. И всъщност не се появяваше винаги. В движение никакъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.