Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Ника си не сменям, а и не обичам тъмна бира.

 

Маджо далече ше ми дойде Вонеща вода. За друг път ше го оставим, примерно другото лято. Ся съм се фанал да се опитам да намеря на Исята малко странично огледало от английска VRSка. Че нали са му различни, а си спомням, че спомена за тва огледало преди сигурно 2 години. Да де, ама тук са само с големите и са еднакви. Не кат на Исята едното нормално, а другото тарикатски по-малко. Ама ше търся. Все ше изскочи нещо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си макси дот табло за октавиана. Сега остава и да работи. Тогава вече ще съм турбо доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Исята няма да му трябва вече огледало,Мишо.

Що бре? Перлата да не си смени собственика. Или друг проект се гласи. Или Исята се е качил на нещо........семеен аФтомОбил, ама 0 - 100 / 2.4 сек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам малко дясно огледало от моята, ако за това говориш. Ел. управление с подгрев.

 

За същото, ама ляво. И Исята е с такова малко отдясно и искаше и отляво да е с такова. Да де, ама VRSките тука с десните волани са само с големите огледала. А и в тоя град загубен няма автоморга. А пък и Сами казва, че вече не му трябвало, та ми стана интересно да не би да е сменил возилото Исята. А той Исята пък не отговаря.....абе.....много условности станаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исята,заряза форума,заряза Шкодите,изобщо....

Добрата новина е че Шкодата остава в клуба и Маджо па ще яде бой :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай го сега какви неща пише!

Форумът е едно...... (от време на време хвърлям едно око, но не виждам защо, а и няма нищо интересно, че да се разпиша). С когото трябва  или ми е писал ЛС се чувам по телефона.

Шкодите и колегите като цяло са друго.  Така написано излиза, че ги слагам под общ знаменател, а то не е така!

 

П.С: Да не слагаме още каруцата пред коня!

Бях тръгнал да те стигам (към клуб 300, но телефонът звънна)!
 

Редактирано от BlackPearl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://topgear.bg/?go=article&p=detail&tg_articleId=7235

Току що ми попадна,прилича си с много други изпълнения, но е с Шкода 130

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа е на ниво, но статията е супер неграмотна, като се почне още от заглавието ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера смених ауспусите.  От катализатора назад беше проблема- средния и крайния бяха видимо здрави отвън, но с изгоряла вата отвътре и рев като на 260 коня поне :)

Изкараха точно две години. За 20 000км основно градско каране съм разколебан- много ли е, малко ли е. Този път сложих български. Да видим колко ще изкарат.

 

П.С. купих и тези хубавини от Булдим на Сточна гара- 26лв двете- качествена изработка, подгрев, кеф.

 

10689589_10152379723573616_6855717660871

Днес успяха да ми откраднат лявото от паркинга на Дъ МОЛ. Под камерата. Много смела постъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес успяха да ми откраднат лявото от паркинга на Дъ МОЛ. Под камерата. Много смела постъпка.

 

:BangHead: :BangHead: :BangHead:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес успяха да ми откраднат лявото от паркинга на Дъ МОЛ. Под камерата. Много смела постъпка.

 

Динков! От край време повече от половината от камерите в паркинга на The Mall не работят. Мисля, че го бях писал някъде тук или в Ауди форума, не помня. А на тоя дет краде огледала му изсаанат ръчичките ега. Сега се сещам, че в Ауди форума всеки трети ревеше за откраднати огледала. Отвратително просто!!!

Редактирано от C2H5OH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас. Направо ми е писнало от тези крадци. На жената на Фабията (SDI) и откраднаха катализатора пред блока и сега се чува турбината как свири. :ireful:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... На жената на Фабията (SDI) и откраднаха катализатора пред блока и сега се чува турбината как свири. :ireful:

 

Колега , като си я надул толкова много е нормално ... лошото е ако започне да свири повече от радиото B)

 

Иначе преди 2 седмици пред блока на паркинга , оставиха една новичка Фиеста само на трупчета , а беше с хубави джанти :cowboy: . И това е втора кола на този паркинг , преди около година заминаха и 4 бр на една нова Лагуна :angry_jumping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с турбината да не е резултат от калпава софтуерна намеса нещо?  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динков! От край време повече от половината от камерите в паркинга на The Mall не работят. Мисля, че го бях писал някъде тук или в Ауди форума, не помня. А на тоя дет краде огледала му изсаанат ръчичките ега. Сега се сещам, че в Ауди форума всеки трети ревеше за откраднати огледала. Отвратително просто!!!

Точно тази работи, но искат жалба в 7-мо РПУ. Според тях 99% ще го хванат (не ми казаха какво има на записа, но май е спрял и слязъл от кола с виждащ се номер до моята- бях спрял в безлюден ъгъл на -2). Ще мина да пусна една жалба, пък да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взели са катализатора, но пък са монтирали турбо - бахти крадците .

Да дойда да оставя и мойто сди пред вашия блок Пепи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що тъй?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.