Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

За протокола, на моята О2 RS 2007 запалката работи без прекъсване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се сърдиш Юли, ама нямам търпение! Пускам тийзър от планираната доработка:

035351432.jpg?r=0 035351431.jpg?r=0 035351430.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, при теб е на мястото на оригиналната пръчка, с планки. Но можеш да развиеш Октавията (която не си я показвал още!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, освобождавай се през седмицата и както ти писах, идвай в гаража да монтираме. Подготвен съм със син металик. Мисля, че имам и черно за теб, ако на това си се спрял. И още веднъж - голямо благодаря, че купи всичко и за мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, освобождавай се през седмицата и както ти писах, идвай в гаража да монтираме. Подготвен съм със син металик. Мисля, че имам и черно за теб, ако на това си се спрял. И още веднъж - голямо благодаря, че купи всичко и за мен!

Сигурен ли си, че имаш черно? Дори да не е мат, все тая. Ако не, да мина някъде да купя един бързо съхнещ, за да не трябва да го чакаме безкрайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напаснах бронята след случката миналата Неделя. Боядисах и лайсната. Остана да се пастира бронята и сме бак ин дъ гейм :banger_2:

 

11257620_10152855492423616_1167798210_n.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що от мерак да махна лепилото, което остана от падналите букви на задния капак си съсипах лака на две петна в двата края. Уж съвсем леко с нокът и мокра кърпа, обаче местата се матираха. Само дано да може да се оправи с пастиране, щото иначе  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам 1:2, че мокрите кърпички са Нивея Софт - Бебе !

Тая гад, разтваря и поврежда всичко, до което се докосне - хрома от абсолютно здрав и без наранявания рефлектор на фар, автобоя /четири годишна/ от странични лайстни, всевъзможни замърсявания, които и на автомивка не падат...

Рогатия да ги затрие дано !

П.С. А, как се отразяват на бебешки дупета - не ми се мисли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що от мерак да махна лепилото, което остана от падналите букви на задния капак си съсипах лака на две петна в двата края. Уж съвсем леко с нокът и мокра кърпа, обаче местата се матираха. Само дано да може да се оправи с пастиране, щото иначе  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

Споко, пастирането е от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми донесоха волан, набъбнал като топен в киселина, а е бил почистван с китайски кърпички :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте съвет къде да я закарам за пастиране, че като я гледам и ми става лошо!

 

EDIT: Кърпичките бяха китайски.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте съвет къде да я закарам за пастиране, че като я гледам и ми става лошо!

 

EDIT: Кърпичките бяха китайски.

А върха на всичко е, че лепилото си стои! Та не става и за пастиране преди да се махне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А върха на всичко е, че лепилото си стои! Та не става и за пастиране преди да се махне.

Пробвай с полир  паста... леко с кръгови и въртеливи движения, ако е силна внимавай да не падне съвсем лака. Ако нямаш - ония ден взех от lidl на w5, може да се видим и да пробваме с нея - от опита ми с пасти съдя че тази е щадяща, не е от тия които веднага свалят лака. Хареса ми, на няколко места където имаше проблеми по моята боя ги оправи. Разбира се зависи колко са дълбоки, някъде не стана. 

Лепилото го свалих с тъпата страна на ножа, но при мен беше под емблемата и не ми беше проблем да пазя боята. Също става за фино с W5 санитарни кърпички, не развалят лака. Само да вмъкна, че тези санитарни кърпички не са подходящи за кожа, но стават за пране на текстилен салон. Поздрави

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А върха на всичко е, че лепилото си стои! Та не става и за пастиране преди да се махне.

 

Пробвай с кореселин.

п.п. първо можеш да пробваш дали чисти лепилото от буквите. Ако нямаш кореселин, можеш да ползваш на жена ти лакочистителя.

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с кореселин.

п.п. първо можеш да пробваш дали чисти лепилото от буквите. Ако нямаш кореселин, можеш да ползваш на жена ти лакочистителя.

С лакочистител започнах, ставаше. Обаче се притесних за лака на колата :fool:  и минах на мокрите кърпи та си  :censored:

Днес сутринта снимах петното. По-скоро не е паднал лака, ами просто се е матирал. Явно кърпичката направо го е променила, та съм успял дори с нокътя да направя драскотини

post-235-0-25217600-1431334200_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. По-скоро не е паднал лака, ами просто се е матирал. Явно кърпичката направо го е променила, та съм успял дори с нокътя да направя драскотини

 

 

снимката не мога да я разбера, няма значение.

 

Аз мисля, че е размазала лепилото. Не може да промени лака. Пробвай с лакочистителя смело на малък участък да видиш кво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимката не мога да я разбера, няма значение.

 

Аз мисля, че е размазала лепилото. Не може да промени лака. Пробвай с лакочистителя смело на малък участък да видиш кво ще стане.

Зависи от лака... има такива в момента! Дори в ЕТ София имаха проблем с лака на боядисваните коли... падаше от безконтактно миене. 

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По експертното мнение на един многоуважаван съфорумец лака не е нарушен. Матирал съм я и просто трябва да се пастира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По експертното мнение на един многоуважаван съфорумец лака не е нарушен. Матирал съм я и просто трябва да се пастира.

Дано да се оправи лесно. Щом има съфорумец с опит, ще се го нагласите! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По експертното мнение на един многоуважаван съфорумец лака не е нарушен. Матирал съм я и просто трябва да се пастира.

Аз мога да съдействам с хубава паста на Sonax.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да съдействам с хубава паста на Sonax.

Благодаря! Първо да махна лепилото, че то още си седи, само лака си тръгна  :angry:

Друг многоуважаван съфорумец предложи да го махна с Cif-а на жената, та тестовете продължават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Циф е супер агресивен и съвсем ще матираш положението. Най-добре я паркирай на слънце да се размекне хубаво лепилото и с хавлиена кърпа или парцал и препарат за стъкла ще падне с малко по-упорито търкане. Аз така изчистих един стикер, преди няколко дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.