Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрави и честитки!


vasilisa

Recommended Posts

НАЗДРАААВЕЕЕЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм разбрал от една друга тема, ще си позволя да те поздравя тук, Юли. Да ти е жив и здрав.  :eusa_clap:  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, всичко най-добро на новия член на смейството Ви! Да Ви слуша и радва много!  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо имаме си нов член на клуба. Юли живи и здрави да сте всички  :happy-birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Юли ! Все такива поводи да има :) Живи и здрави, много щастие и любов в семейството !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита рожба Юли ! Нека да расте здрав и много щастлив, да ви радва и да го слушате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ви. И вие бъдете живи и здрави. Сладура се роди на 26-ти, по средата на vw феста. Което обяснява частичното ми отсъствие от него ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мони . Честит Рожден Ден !  :happy_birthday_1:

 

Бъди жив и здрав и много късмет и успехи .

Наздраве  :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони, честито рожден ден и от мен!!! Жив и здрав и всичко да ти върви супер, човек!!! Живи и здрави!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Мони! Бъди жив, здрав, обичан, успешен и много щастлив  :happy-birthday: 

Наздраве :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.