Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрави и честитки!


vasilisa

Recommended Posts

Една малка Беля днес празнува, Иво да си жив и здрав, желая ти много щастие и успех в живота.

Довечера да пийнеш едно и за нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Иво! Много здраве, щастие, сбъднати мечти и незабравими спомени зад обектива! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво и от мен с един ден закъснение , честит рожден ден , жив и здрав и всичко най-хубаво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голяма доза срам,но и аз в клуба закъснелите :blush:

Жив и здрав Иво! Пожелавам ти много късмет, много успехи, много любов...и много бели :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Ники /coverdale/!

Бъди все така предан на любимата марка!

:happy-birthday:

 

Ники, използвам повода да ти честитя относно съдържанието на първия ред в "гараж"!

Нека ти носи удоволствие :walkman: и сигурност за семейството и да си я обичаш така, както предишната!!!

:doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. Ники ! Бъди жив и здрав , много късмет , щастие и успехи за теб и цялото ти семейство  :happy_birthday_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията.Да сте живи и здрави.Поздрави и от мен! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД,Ники! Много здраве, щастие и успехи! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.