Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрави и честитки!


vasilisa

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...

Честит рожден ден на Коцето (kokarosta). Бъди жив и здрав, от късмет и щастие да не се отървеш! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д., Костаки, от здраве да не се отървеш! Желая ти много щастие и успех във всяко начинание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Костаки, честито рождение и от мен, да 'илядиш и все такъв свеж да си останеш :)  :happy-birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коста , Честит Рожден Ден ! Много здраве , щастие , късмет и сбъднати мечти. :happy_birthday_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Коста :happy_birthday_1: Жив и здрав бъди! Много късмет и много успехи ти пожелавам :cheers: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Айде да почерпят днес Nikolas_N и uuuli, да са живи и здрави и да почерпят :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашеее Честит рожден от цялата дружина!

С пожелание за крепко здраве, лично щастие, истински човек до теб и чудесни мигове!
Усмихнат и приятен празник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , Честит Рожден Ден ! Да си жив и здрав и все такъв фен :) Много късмет , успехи и винаги да си на maxrpm  :banger_2:

:happy_birthday_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, аз днес си изкарах супер, наобяд покарах истинската кола да я измия, но автомивката в селото не работеше и реших да не рискувам чак до Елин Пелин. Караш с 60 и се усмихваш все едно караш с 200 :)

IMG_20170311_154312.jpg

После се събрахме, викам Генчо, тоя път мале , тебе ще те цаниме за шофьорче, нии ще пием. Намерихме си готина кръчма в Село Железница. Това е сметка за 5 човека. Аз като видях че има коняк Плиска, пих един за здравето на бай Тошо ... мислех си че от 1990 та насам не се пройзвежда вече, ма мноо скъп тоя коняк бре ... ;)

scan0001.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Пешо! Задномоторките бързи са налични, показвам и ключа и пали само те чакам да "отъпкаш" пътя с MPI то и веднага ще бодна и аз. За карбуратора и капризите му вече съм стар! ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.