Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам лаптоп Asus M51VR - 320лв.


offside

Recommended Posts

Продавам запазен лаптоп Asus модел M51VR.

 

Характеристики:

Процесор: Intel Core 2 Duo 2.0GHz T5800

Рам: 4GB Ram

Видео: 256MB ATI Mobility Radeon HD 3400

HDD: 320GB 

Камера: 1.3 MP, с възможност за завъртане на 180 градуса

Машината е без забележки, освен леки драскотини в лявата страна до тъч пада (снимани са) и леко прекъсване на жака за слушалки понякога. Батерията държи от 30 мин. до към час, в зависимост от натовареността. Има инсталиран Win 8.1 Pro x64. Работи отлично, ползван е около 4 години, предимно в домашни условия и повечето време без батерия. Не е прегряван и е почистван редовно.

Давам го с чанта, за по-лесно пренасяне при покупка.

Бартери не ме интересуват, предпочитам да се види на място и тогава да се купува (възможен е разумен коментар след оглед). Не ми се иска да го разкарвам по куриери, но при голям интерес е възможно с опция за преглед и тест разбирасе.

Пишете на лични или ме търсете на телефон: 0885 67 1000


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.