Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

Продавам висок клас Pioneer - WMA, MP3, WAV, CD, Tuner. Притежава всички функции за HIGH-END класа си: MOS-FET 4x50 усилвател, LP, HP филтри, 2+1(SUB) RCA изходи от предусилвателя, 7 ленвов еквилайзер, ASL (automatic sound levelizer),OEL дисплей! IP-Bus интерфейс. iPod® Direct Control. Безжично дистанционно в комплекта.
Много е запазено, почти без следи от употреба.
Работи безупречно, свалих го от моята кола, понеже я продадох.
Намира се в София. тел: 0883 33 55 45 Велислав
Цена: 290лв
http://www.pioneer.eu/eur/products/arch ... /page.html

7074558J.jpg7074562k.jpg7074564y.jpg7074567P.jpg7074575n.jpg7074578V.jpg

  • 4 месеци по-късно...
Публикувано

190 лв

  • 1 месец по-късно...
  • 5 месеци по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.