Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Радар детектор - Cobra ESD-8200


Alexandar

Recommended Posts

Здравейте,

Продавам радар-детектор Cobra ESD-8200.

Наследих го с колата, но никога не съм го ползвал. Повече от година си го карам в подлакътника, дори го бях забравил.

Ако някой смята, че ще му върши работа ще се договорим за цена. Аз няма да го ползвам така или иначе.

Има си зарядно през запалката. Включих го само за тест - светва и дава индикация, че работи. Как засича камери и радари не мога да кажа, тъй като пак казвам никога не съм го ползвал.

Липсва втората част от двойно залепващата лепенка - на гърба на радара има лепенка, на снимките се вижда.

Ако някой има интерес предлагам да го вземе и тества за няколко дни и ако нещо не е в ред му връщам парите.

За контакт - 0894 659 695 или ЛС

Тук могат да се видят технически характеристики на този модел:

http://alsys.info/AVTOAKSESOARI/Antiradar-Detektor-COBRA-7400.html

 

Нямам опит с такива устройства - прегледах няколко сайта, горе долу нов върви около 90 - 100 лв. Но го намерих и с доставка от САЩ за 60 лв.

На по-ниска цена за нов не успях да намеря, така че мисля, че 30 лв. е разумна цена :)

Ето и снимки:

post-1399-0-51253500-1397081471_thumb.jpgpost-1399-0-45758200-1397081483_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.