Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

оригинален таз от фелиция


ivan68

Recommended Posts

Вчера сутринта припомпих предна лява гума и на обяд забелязах, че таза го няма. Вероятно е изхвърчал някъде по пътя ,защото не съм го натиснал да прилепне добре към джантата. Сега липсата му разваля цялата линия на колата ,а не искам да слагам разни имитации ,по скоро ще сваля и другите докато намеря същият таз , Продават ли се някъде такива оригинални и дали има единични броики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Фелиция има 3 вида тасове :

 

1)Малки черни;

2)Малки сребърни със зелената емблема ;

3)Големи сребърни със зелената емблема.

 

Първите 2 вида закриват само централния отвор и болтовете на джантите,а третия вид закрива цялата джанта.

 

Предполагам,че твоите са от третия вид.По принцип се предлагат и от трите вида нови тасове,дори и на бройка,но цената им е малко стряскаща.Специално третия вид(като твоите) преди 3 години имаха цена 46лв. за ЕДНА бройка.Между другото и аз загубих един такъв преди 2 - 3 зими.Ако те устройва и употребяван,а не чисто нов,мога да проверя,защото си мисля,че имам и някой в излишък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес проверих,но се оказа,че имам само 4 бройки.Явно излишната 5-та е попълнила бройката след като бях загубил единия тас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.