Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кормилна рейка за Фелиция 1.3 96г.


OGOFOGO

Recommended Posts

:plate_rulez:Здравейте! Интересува ме , има ли някой наблюдение за надеждността на тайландските рейки ?   Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная твоята колко е зле, но на моята фела преди 6-7 години като я взех рейката (механична) колопаше чукаше и моят монтьор е отвори и на стругар и направиха някакви фтулки (може и друго да и е правил не зная) и до сега е бетон и не е мръднала вече са минати над 170 хил. километра, така, че ако можеш си възтанови оригиналната, защото за китайски, тайлански и други рейки не съм чул добри отзиви а и от опит имам лоши спомени с една китайска на една фиеста... Успех

Редактирано от momcho2000
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросната втулка се продава в магазините за авточасти около 12лв струва. Вече съм си патил с китайска рейка която изкара 15 000 км  след което отремонтирах оригиналната с нови накрайници и въпросната втулка за по-малко пари отколкото струва нова китайска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на такситата си ,едно време ги правих от текстолит втулките на стругар и държаха дълго,дълго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.