Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Елипси или кръгли говорители за Фобия комби.


Recommended Posts

Изпаднал съм в една дилема - дали да мина лесно и просто като си купя 2 елипси за багажника или да си правя кутии за два кръгли говорителя 6" , които да гледат в багажника и да са отворени кутиите към фабричните решетки :eusa_think:

Проблема при елипсите , че ми малеят и не съм сигурен дали няма да кривят ако реша някой път да се изкефя , докато при кръглите дали ще свирят така (до колко може да пречи щората) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв размер са ти елипсите 5х7 или 6х9 ?! На какъв плеър ще ги пускаш ? Колко пари ти се дават ?!  :crazy:  :walkman:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако елипсите са ти като задните на Фелицията - слагай кръгли и не се вкарвай в приключение. С тоя скапан размер в София намери за 100лв. и за 20лв (моите) чифта и нищо друго.

Ако искаш ще ти сваля моите да ги пробваш, ама са като за 20 кинта  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май приключих с мисленето ... едни ТАКИВА за в багажника в кобинация с едни ТАКИВА за предните врати и толкоз , защото за друго освен в оригиналните места за монтаж няма да намеря време поне за сега :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Много ми е любопитно специално за задните колони Херц, има ли осезаема разлика в качеството на звука в сравнение с оригиналните елипси. В същност оригиналните свирят страшно плоско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Приключих с мисленето - от днес вече съм собственик на два кръгли Пионера за предните врати от "любимата" фирма на Венци (shaft) Авител и според младежа във фирмата няма смисъл да харча пари за смешните елипси . За сега ще продължа с два говорителя докато не измисля начин за монтаж на нещо по-сериозно на фабричните места в багажника , защото ме убеди , че няма смисъл да слагам толкоз близо говорители (предни и задни врати).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Гена!

 

Как свирят? Якички ли са?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради сега им се любувам от близо ... като спре или някой добър човек си освободи гаража за час-два ще кажа и как свирят (сделката е от преди час все пак) :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като спре или някой добър човек си освободи гаража за час-два ще кажа и как свирят (сделката е от преди час все пак) :sorry:

 

Гена, честити да са ти. Имаш ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Имаш ЛС

И ти имаш ЛС :)

Венци , не забравяй , че аз ще събера Пионер с Пионер , та може да се получи добра комбинация ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. И на мен ми е интересно как ще се справят Пионерчетата. Модела от линка ти по-горе ли взе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци , не забравяй , че аз ще събера Пионер с Пионер , та може да се получи добра комбинация ;)

 

Айде и после ще свирнеш, дали са яки ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модела от линка ти по-горе ли взе?

Да , отидох и като пръв профан казах , че искам колоните за 80 лв. и се чесахме с младежа кои точно са , ама явно съм имал късмет , защото ги уцели от сефте :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така, си добре дошъл на ул."Одрин", както и на бул."Инж.Иван Иванов", има-няма три гаража са, белким ти хареса един...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,нема да те каним в Стрелбище,па и не знаем каква музика слушаш,да не стане инфекция!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия или печели или губи ... в случая загубих на Явката 2 часа почти , за което се извинявам и още веднъж му благодаря , че ми отдели време :hi:

Инак свирнаха според мен добре , според някой музикален критик може и да са куци не знам ... със сигурност съм ги сфазирал грешно , но така ми харесват .

Ники , спокойно не бутам на хората прозорците с бесна чалга ... по мое време още не беше изобретена :sorry: 

 

П.П. На някоя среща , който разбира може да ги чуе и да отстраним бъговете на място .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, нищо не си ми изгубил, много ми беше приятно даже да направим лафче. Още веднъж честити и с кеф да си ги слушаш.

 

П.П. Ники, Гената слуша само качествено! :banger_2:

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.