Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова бяла бензинова RS-ка


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

 

макар още автомобила да не е при мен ме сърбят ръцете да пусна една тема. Дилъра ми се обади в сряда, че колата е на склад в София и остава само да се подпише договора, за да регистрират колата. По неговите думи регистрацията можела да отнеме много време, което е някак необяснимо за мен. Аз естествено веднага отидох да подпиша договора и четвъртък парите бяха внесени и договора подписан... та сега само чакам да ми я докарат и силно се надявам да стане следващата седмица. Иначе колата е 2.0 tsi rs бяла, DSG, + Amundsen + Canton + цветен maxi-dot display. Това са екстрите, които добавих.. само се чудех дали да не сложа и keyless, но докато се наканя да се обадя на дилъра колата се оказа в България по-рано от очакваното :) Всъщност я поръчах на 12 април и колата дойде около 3 месеца след това, а се очакваше чакане от поне 4, за което съм много щастлив :) Надявам се другата седмица да седна зад волана и да направя няколко снимки за вас :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е, много безаварийни и много удоволствие ти пожелавам с колата. Хубаво е, че се множат РС-ките във форума  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е колега и само да те радва   :doubleup:   .

 

А и очакваме и снимков материал скоро да има  .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да я караш и по-скоро да я покажеш, на първо време може и на снимки ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че твоята е на лизинг, затова има чакане. Иначе моята я регистрирах за един час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам се чака, за да минат 15 дни и  да не можеш да се възползваш от някакъв закон, според който ако не те кефи можеш просто да я върнеш без да трябва да представяш някакви основания за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България закона е, че може да върнеш стока/услуга в срок от 14 дни........ но това какво общо има с регистрацията... нали съм дал първоначална вноска...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам никаква представа защо Шкода не регистрират колите веднага, но примерно в КИА няма такива неща. колата дойде ли те си имат дни през седмицата, в които КИА регистрират коли и при първата дата автомобила е регистриран. Аз моите и двете си ги взех много бързо.

 

Иначе колега очаквам да споделиш първи впечатления то VRS-a :)

интересува ме основно комфорта на автомобила при движение с по-висока скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Много безаварийни километри - "кеф цена няма", но понякога се "плаща" цената с чакане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, три дни мъча дилъра ииии..... петък ще ходя да си взимам колата от София :) започва обратното броене.... 3...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, колата е при мен :) Вчера я взех и направих бързи 300 км. Много приятно съм изненадан. Разход София - Пловдив по-голямата част на темпомат беше под 7. Като очаквам след разработването да падне още :) Кантона звучи много добре.. ако е увеличен почти до край не може да се седи в купето. просто музиката е страхотна. Очаквах и возията да е по-твърда, но не.. вози доста прилично. Единственото, което е лек минус е маневреността на колата. До сега карах пета серия БМВ, което е по-дълго, но беше по-маневрено. Имам служебен Ярис 2013 година... той се върти на пета и просто с РС-а ми е малко тегаво като обръщам :) НО като цяло, колата е супер :) Ще кача и малко снимки. 

   За съжаление така се развиха нещата, че започнах нова работа докато чаках колата. И сега имам служебен автомобил, на който горивото ми е почти без пари, дори и за собствено ползване. Сериозно обмисля идеята да пусна РС-а да се продава. Моля, ако някой проявява някакъв интерес нека ми пише или ми се обади на 0895959444. Благодаря Ви! :) 

 

Всъщност, ще помоля за два съвета:

1. Как точно да кача снимка тук - трябва да я кача някъде другаде и дам дам УРЛ ли ?

2. Нормално ли е когато карам и екрана е да кажем на МЕДИА горе в левия ъгъл да ми показва името на всяка улица на която карам в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И първите 500 км са вече фатк.. не слизам от нея.. голям мерак :) Страхотен автомобил.. всичко ми харесва... най-вече скоростната кутия и фаровете, за музиката да не говорим :) Среден разход до тук 9,2 като може би 30-40% са градско каране и като имам предвид че е автоматик мисля, че не мога да желая по-добър разход, при все че още не е разработена :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки чакаме. За разхода-отлично. Бъди здрав, карай си РСката и не мисли за продажба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.