Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

автотапицерски услуги Слави Ауто!


jaden

Recommended Posts

Горещо препоръчвам този човек /до днес не го познавах и малко със свито сърце отидох/! Но повече от видно е, че си разбира от работата и прави нещата страхотно! Закарах му колата сутринта към 09.00ч и в 17.00ч ми се обади,че волана и скоростния лост са готови! Това е сайта http://www.slaviauto.com/

 

А това са снимки от направеното от него /волана преди и след интервенцията/

 

http://jaden.snimka.bg/automobiles/volan.836827

 

Сами преценете :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б@си... Вдигна ми се адреналинът, сякаш гледам моя волан като току що претапициран от Слави!!! 1:1 е. ЕВАЛА! Браво! Перфектен е станал. Гаранция, че близките 50-100 000км няма да се захаби. 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , сподели и каква сума ти струва това удоволствие ... :)

Взе ми го от клавиатурата  :banana_two:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип зависи от волана! По телефона ме попита дали е с дълги или с къси лъчи,аз му казах,че е с къси/поне за мен са къси/ и той ми каза,че ще струва 100 лв и заедно с топката на скоростите ще ми вземе 120 или 130 лв,не си спомням точно! Но днес като видя волана, каза че това е с дългите лъчи и ми показа волан с по-къси лъчи, за сравнение ! За моя каза,че цената е 120 лв и 40лв. за топката = 160лв. :D/  Не са малко пари, но видно е,че работи прекрасно и явно си е доста връткава работа, така че не съжалявам изобщо за инвестицията! Много се кефя :D А лоста го исках от предната страна/откъм таблото/ с гладка кожа,а останалото с перфорирана - и това направи! ;)

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б@си... Вдигна ми се адреналинът, сякаш гледам моя волан като току що претапициран от Слави!!! 1:1 е. ЕВАЛА! Браво! Перфектен е станал. Гаранция, че близките 50-100 000км няма да се захаби. 

 

Поздрави

Толкова ми хареса като го видях, че прибирайки се се радвах като малко дете :blush: Чак по едно време ми стана неудобно от мене си :D

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз също ползвах услугите на Слави. Искам да изкажа още едно положително мнение за неговата работа. Наистина волана и скоростния лост станаха стилни и удобни. Препоръчвам го на всички, които се колебаят къде да си претапицират волана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.