Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Екстрата:Сребристи надлъжни рейки ?


miro_gsx

Recommended Posts

Собствениците на О3 комби които са поръчали тази допълнителна екстра, само рейките ли са сребристи или има и други сребристи части от купето на автомобила(лайсни околко вратите и т.н.) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Само рейките хваща. Ако искаш повече bling то трябва да си поръчаш хром пакета, с който получаваш и лайсни около прозорците.

 

Иначе за допълнително визия да кажем дръжки на врати и огледала отиди на http://www.superskoda.com/

 

Това дето си написал за лайсни около ВРАТИТЕ предполагам си се объркал или поне аз не знам да има такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата  PUF-PAF  да объркал съм се.Питането е точно за лайсните около прозорците.Твоята красавица с хром пакет ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, потърси снимки из форума съм пускал. На мен ми харесва, но има някои цветове, на които стандартното черно също си отива - примерно за бяла и черна кола.

 

Ако искаш още снимки ми пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/47340-octavia-3-18tsi-4x4-%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%8E-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-3000%D0%BA%D0%BC/

 

Ето тук са основните съм пуснал най-много снимки, би трябвало да добиеш представа за хром пакета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.