Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Камера за визуализация на заден ход


Recommended Posts

Колеги,

Някой успял ли е да подкара камера за заден ход на О2. Навигацията е Columbus. Рових из чуждите форуми и има успели на ФВ, но не съм напълно запознат с различните модели на навигациите и разликите м/у Шкода и ФВ.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://car-solutions.com/en/aftermarket-camera-connection-adapter-for-volkswagen.php

Ще ти трябва това - разгледай този сайт има доста интересни неща. Колегата Димон преди време беше пуснал от тук модул за разширяввне възможностите на Болерото - поставяне на нави, блутут, камера, видео...

Не знам някой дали го е правил тук, но в руските форуми имаше пробвали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Мисля, че подобно нещо бях намерил в Бришкода.

Следващият въпрос е кой може да направи цялата процедура в София?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо сложно след като има и обяснения как да се свърже. Единствено ще има малко разглобяване да се прекара кабела на камерата. Всеки алармаджия, който монтира парктроници и камери ще ти свърши работа. Тук е момента ако някои от колегите от София знае някой конкретен да ти даде координати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.