Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още 2 говорителя в колата?!


Recommended Posts

За много години ;) Живи и здрави, и се с железни ШКОДАРИ !

С Октавия 1 (комби) съм и си взех 2 говоритела( http://www.emag.bg/koaksialni-tonkoloni-za-kola-mtx-16-5-sm-2-p-tja-60w-rms-tr654/pd/DCSMRBBBM/ ),които уж да сложа на местото на старите във вратите. Но по Закона на гадостите 5мм от новите колони са в повече и не се наместват във вратите в дълбочина. Та съм решил да оставя старите временно, а новите да ги наместя отзад някъде из багажника. Мисла да ги сглоба в някаква кутия, и от тука идва първия въпрос: от къде да проверя каква да ми бъде кутията за тея колони(като разположение на сандъка примерно и размери)? И другия въпрос ми е дали ще се получи читаво като ги свържа и старите и новите говорители към стария касетофон ( http://www.autoorb.com/kenwood-krc-178ra/audiophile.pl*upload*Car%20audio*Kenwood*krc*KENWOOD%20KRC-178RA.jpg/ ) ?

Мерси предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни се към някой, който професионално се занимава с това. Аз имах в колата си 2 Х 150 вата, но правено от професионалисти. Звучеше страхотно. Та си има тънкости - как ще са разположени, какъв им е обема, какво съпротивление имат и т.н. Ако хората разбират могат да ти ги монтират на една кора и да звучат много по-добре отколкото ако са в кутия. Моите ги првиха във фирма ДЕК. Но не зная дали още се занимават с такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Тези 5мм не са ти проблем ако не ти е жал за колата.

Аз съм сложил говорители хертц с дълбочина 65мм и нямам проблем.За целта съм отрязал ламарината която ми пречи но съм оставил мястото където е захванат водача на стъклото (отрязал съм само ъгълчетата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.