Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Червена светлина във вратата-подмяна


felicialx

Recommended Posts

http://picbg.net/u/48572/42766/786517.jpg

Колеги, как се сменява крушката на сигналният плафон в предната врата? Трябва ли да махам кората или може да се извади плафончето навън?

За това става въпрос:

http://picbg.net/u/48572/42766/786516.jpg

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С плоска отверка подпъхваш от  задната страна (по- близката до колонката) и изваждаш този край, после леко дърпаш назад и тогава нагоре- другия край се държи на щипка.

Крушките са 3.5см.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да не се окаже, че не от крушката а от микроключето и като отвориш вратата колата да не разбира :)

Редактирано от Favorit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От крушката си беше. Не съм имал проблеми с тези микроключета, но явно създават ядове защото в доста теми ги срещам. Дано не се бъгнат скоро. Предполагам, че ако проблема е от ключе няма да показва на таблото, че вратата е отворена и няма светват плафоните.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да ползвам темата да попитам тези червени лампички при мен не светят а също така и не светва никоя лампа на таблото да ми каже че има отворена врата. Някой би ли ми казал от какво може да бъде това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си , че са лампички а не отразители. Ако оборудването ти е елеганс трябва да са лампи, иначе не.

Имаш ли плафони за пътниците отзад?

На таблото имам една лампа за показваща отворена врата, и още една показваща отворен багажник. Не знам дали това зависи от нивото на оборудване. Според мен трябва всички да имат лампа за отворена врата. Нека и колегите да кажат.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих ги и се оказа че са отразители. Няма на песажерските места лампи. А нивото на оборудване не го зная. Ина ли някъде в интернет където да напиша вин номера и да си покаже всичко. На алфата пишех във форума вина и си казваше и майчиното мляко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.