Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кога трябва да се смени маслото?


Recommended Posts

Здравейте, Колеги
Значи купих си шкода фабиа 2007г. Само че собственика е забравил кога трябва да сменя масло ремъци филтри.Каза ми 4е на таблото ми излиза някъв ключ или нещо подобно.Някой ако знае какво по точно излиза или как да разбера моля да ми отговори.
Благодаря, Предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колата няма сервизна книжка но е подържана в еура тек там ще ти кажат,ако не подържана там и щом собственика е забравил най-вероятно не са сменяни скоро и трябва да ги смениш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за да получиш някакъв смислен отговор, първо кажи с какъв  двигател е колата, на колко километра?? Ние трябва да гадаем ли??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна на ремъци, виж в началото на сервизната книжка, но или е 90х или 120х. А за смяната на маслото, колата си има брояч и при достигане на период от 1 г. или 15х км се появява един ключ на дисплея с напомняне за смяна - съответно INSP от инспекция - време за годишен преглед или OIL - време за смяна на масло. В ръководството пиши как си нулират, има и доста теми по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.