Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чип на Fabia 1.9 TDI 101 hp


exoiavanko

Recommended Posts

Привет, колеги! От няколко месеца съм горд собственик на автомобила и вече доста сериозно се замислям дали да не "чипосам" фабията. Споделете мнения каква е разликата след интервенцията, до какви плюсове води това и съответно до какви минуси, как точно се променя работата на двигателя след мапинга и също така някой колега, който се занимава с това да сподели и съответно цена за услугата. Извинявам се предварително ако това е дискутирано някъде другаде тук, благодаря предварително на всички отзовали се и поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега!И аз съм с ремапната  фабия. Сами от Варна си свърши перфектно работата и вече повече от година и над 15 000км. нямам никакви проблеми.Ако не издевателстваш върху колата, т.е. галиш педала на газта когато е студена и не я караш на пълна газ, а използваш повечето динамика само когато се налага(еее, понякога и за кеф де), няма да имаш грижи с мотор и турбина. Относно разхода- ами при нормални обороти до 2200 си е същия, после се покачва с около 0,5л/100, но всичко е много субективно и зависи от крачето на задкормилното устройство. Често ходя до София и по магистралата със 130 на темпомат ми дава разход 5,6 на отиване и 5,4 на връщане.Много е приятна динамиката след ремапа, но аз никога не съм я карал с повече от 4000об. и то за двайсетина секунди за да прочистя саждите.Така, че мога да кажа само положителни неща, но с уговорката мапера да се е доказал.


Успех!


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако ще я галиш, защо да правиш каквато и да е интервенция? Пък и тогава какво значение има разхода? Дето се вика: "кеф цена няма".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако ще я галиш, защо да правиш каквато и да е интервенция? Пък и тогава какво значение има разхода? Дето се вика: "кеф цена няма".

..... когато е студена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сди сигурно нема смисал от тюнинг но да попитам? 

Редактирано от Стоян1970
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сди сигурно нема смисал от тюнинг но да попитам?

Немa ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.