Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам стойка за радар-детектор Уислър


bega4kata

Recommended Posts

Става въпрос за стойката която е с вакумчета за стъклото и радара се нанизва на нея.

Зная,че мн.хора си ги крият в тавана или на сенника и стойките им са излишни.

Аз моята съм я загубил някъде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за линка Ники. Обаче моя е Уислър,а това е за Кобри и май няма да стане.

Юли ми се обади днес и ми предложи да ми даде/не продаде/ неговата.Така че пак чрез приятел съм уреден :) Ще ми я прати по еконта.Много благодаря за жеста и вниманието.Сега си го държа с едно такова лепящо лигаво от Джъмбо на таблото,ама си е циганийка така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........Сега си го държа с едно такова лепящо лигаво от Джъмбо на таблото,..........

 

:plate_offtopic:   Тва и да го видя няма да го повярвам  :tongue_2:  , освен ако не е на SDI-то , ама пък за там чак и радар детектор .... :tooth:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.