Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Концерти и предстоящи музикални събития


Recommended Posts

  • Отговори 79
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • axel

    25

  • joro-120L

    12

  • Thunderbolt

    8

  • Milen Dimitrov

    7

Темата е прекрасна, просто почти винаги, чета и пиша от скапания телефУн, съответно /поне за мен/ прикачването на желаните линкове е трудно...

Но се кефя максимално на вашите - толкова качествена музика и смислени /определено меломански/ коментари, в днешно време се срещат все по-рядко !

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че засега не се очертава да идват. Те идваха 2 пъти за сравнително кратък период и най-вероятно, ще мине време докато дойдат пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че след последния концерт няма да дойдат повече. Във Виена има интересен фест и ще са хедлайнери една от вечерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен беше около средата на Юни, петък, събота и неделя. Rammstein бяха в петък. Малко по късно ще мога да ти да по подробна информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти, аз докато се наглася и охлюва се шмугна в храстите :nea:

@Милене, какво е станало последния им концерт в Сф, защо да не дойдат повече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен беше около средата на Юни, петък, събота и неделя. Rammstein бяха в петък. Малко по късно ще мога да ти да по подробна информация.

Май го намерих:

https://www.rockinvienna.at/

 

 

....

@Милене, какво е станало последния им концерт в Сф, защо да не дойдат повече?

Да, и на мен ми е интересно, какво е станало, че го пропуснах втория?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да rock in vinna е само месеца уцелих :D

На последния концерт стадион не се пръскаше и нямаше нищо общо със Sonisphere, имайки предвид, че са свикнали да пълнят стадиони май останаха разочаровани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях, че в сайта на Rotting Christ е записано:

 

05/15/16     Sofia     T.B.A.     Bulgaria

 

Някой може ли да ми каже какво е T.B.A.?

 

Не вярвам да е Театър Българска Армия :banger_2:

 

Може би означава To be announced :blush:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

 

Може би означава To be announced :blush:

Точно това означава, но Театър Българска Армия беше много добро  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте концертите на Brian May с Kerry Ellis в Ндк и Chris Cornell в античния театър. А аз да се похваля, че и тази година ще видя Дейвид Гилмор, този път в Италия през юли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да rock in vinna е само месеца уцелих :D

На последния концерт стадион не се пръскаше и нямаше нищо общо със Sonisphere, имайки предвид, че са свикнали да пълнят стадиони май останаха разочаровани.

Поне 30хил.бяхме на последния концерткоето си е прилична цифра за Европа,а и след това Тил Линдеман и компания се бяха размазали из кръчмите на София.Така че ,едва ли са толкова разочаровани.

А,сравнения със Сонисфиър,не могат да се правят ,щото знаем кои бяха участниците тогава-Металика ,Мегадет,Слейър,Меноър и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне 30хил.бяхме на последния концерткоето си е прилична цифра за Европа,а и след това Тил Линдеман и компания се бяха размазали из кръчмите на София.Така че ,едва ли са толкова разочаровани.

А,сравнения със Сонисфиър,не могат да се правят ,щото знаем кои бяха участниците тогава-Металика ,Мегадет,Слейър,Меноър и т.н.

 

То Тил беше почнал от преди това :D като цяло София Рокс 2013 беше слаб опит за фест за бройката не знам, но на фронта пред оградите имаше учудващо много място.

 

Мен много ме е яд в какви забутани места/села, какви банди ходят, а тук където взривяваме стадиона от дъжд на вятър.  

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21-ви Март Dire Straits ще са в Русе! 

Не съм сигурен че това са  Dire Straits.

По-скоро концерта е на THE DIRE STRAITS EXPERIENCE.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не са те. Нещо като трибют банда на Dire Straits, като има един член от оригиналния състав на групата. Ето тук има инфо:

http://www.direstraitsexperience.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тил миналата година засне и клип тука, тъй че надали е съвсем разочарован. На мен също ми се ходи на Dire Straits Experience

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип оставам с впечатление, че чуждите банди се радват на тукашната публика. Бил съм и на не малко концерти в чужбина и понякога на запад са доста "дървена" публика, докато тук хората се радват, викат, пляскат, свиркат, пеят и въобще карат групата да се чувства добре.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото тука поне 2 поколения народ тръпне да види Депеш Мод (примерно)  и когато това се случи, публиката се раздава на максимум. а в Лондон (пак примерно) да видиш, че същите Депеш ще свирят в О2 Арена е като тука група (из)остава в мисктейп

 

от днес съм сигурен посетител на: Dire Straits Experience, Brian May + Kerry Ellis, Queen + Adam Lambert, David Gilmour, Chris Cornell и Васко Василев в Арена Армеец. очертава се добра концертна година, остава да взема билети за Цукеро, Бебе и Форинър

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Малко ъпдейт на темата.

 

Summer Chaos Festival 2016

Дата: 13 август 2016

Място: Бургас, стадион Лазур

Билети: от 60 до 120 лв

Банди: засега са обявени Prodigy, Bullet For My Valentine и Exploited

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Steve Vai

Дата: 5 август 2016

Място: София, НДК

Билети: от 60 до 90 лв

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

The Best Of Jethro Tull by Ian Anderson

Дата: 3 септември 2016

Място: Пловдив, Античен Театър

Билети: 65 и 95 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Иън Андерсън вече си имам билет :) не пропускайте и Иън Гилън който заедно с Дон Ейри и Софийската филхармония ще свирят Дийп Пърпъл в Зала 1 на НДК на 4ти ноември

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.