Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 3, 1.6TDI гори масло


Sympatiko

Recommended Posts

Мислех, че доливането на масло отмря с ерата на соца. От три месеца имам О3 , 1.4 tsi и аз по щеката виждам, че маслото намалява. Все още съм на 3 х. км, но явно и аз ще доливам. Не мога да си представя, че сериозен производител ще произвежда коли, които да горят 1 лт масло на 10 х. км, при това скъпо масло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам. Аз като взех Октавията (1.4тси) си взех и шише маслко за да не ме изненада някъде по улиците неприятно.40 и няколко лева беше шишето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де, само аз ли не се оплаквам и нямам такива проблеми? Вече започвам да си мисля, че моята нещо не е в ред:) Наистина ми е странно нови коли да имат такива загуби на масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидоя, и моята не гори засега. (да чукам на дърво!!!) Ама, аз не я карам в града, но пък хвана ли я.. 600 км от воле. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.