Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на седалки за Фабиа


mario.michev

Recommended Posts

Здравейте, опитах да намеря тема във форума свързана с моя въпрос, но не успях . Питането ми е: От кои марки и модели на VAG могат да се поставят седалки без преправяне на Шкода Фабиа - 1 комби . Благодаря Ви .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такава тема колега, но нещо не мога да я намеря. Иначе Фабия е на базата на Сеат Ибиса и VW Поло. Не съм сигурен , но според мен може и от фабия 2 или съответстващите им поло и ибиса да станат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седалките са си специфични за всяка кола. Та за Фабия 1 Комби ще ти трябват седалки само от Фабия 1 Комби. Захващането може и да е еднакво, но самата форма на седалката ще е различна. Така мисля. Даже не знам дали от хечбек ще станат на комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе как няма да станат ... наистина ли мислите,че VAG ще седнат да правят за ниско бюджетните си автомоболи различни седалки ... Разликата е в тапицерията и малко във формата на донапрена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ахххх ето още един колега който твърдо е решил да му е готино в колата му... Евалата машина... Наистина се надявам да намериш готини и запазени седалчици за зверчето, защото повярвай ми знам колко по-готино е да ти е комфортно в колата ти... Даже в пъти се намалява стреса от шофирането в тоя мазаляк по пътищата... И в крайна сметка, един агресивен водач по-малко... Така, че като се замислиш си истински европеец защото мислиш дори за другите хора около теб... Евалата... Това което забелязах за винтовете на купето е, че са на релси което им позволява да се приплъзват навътре и навън което пък от своя страна ме кара да си мисля, че е възможно и от други сестричета да се монтират седалки, например по масовите модели като голф от съответното поколение например... Обърни им внимание ако искаш и разбира се имаш време де... Тъй като не съм правил тази трансплантация, защото мойте са чисто нови, нямаше сми да ги сменям... И все пак сподели опита и наблюденията си, за което предварително ти благодаря и още веднъж, успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го споделя, но за сега не излиза нищо свястно на приятна за мене цена, а на места попадам на салони по-зле от моя, чудя се като как изобщо се продават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменях седалки и за малко да сложа от А3, като ми изпаднаха оригинални елегансови с подгрев :beach_2:

Само от седан не стават на комби. В мегапартс имаше читави евтини, но без подгрев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От RS и се раждаш пак. Моята е оригинално с такива, но без бродираното RS лого. Срещат се, но са само по поръчка. Толкова са удобни, че в 90%  от другите коли се чувствам неудобно. Ако намериш дори и в не добо състояние, тапицера ще ти ги направи като нови. 

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че тези за които говори колегата felicialx са от юбилейните модели на Fabia - Edition 100. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кожени или черен плат са? В английско има доста РС- ови, но с цената на транспорта до БГ се обезмисля покупката им от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

http://picbg.net/u/48572/42766/797160.jpg

Не са кожени. Ето такива са:

 

http://picbg.net/u/48572/42766/808196.jpg

Същите кожени ги снимах в една RS в Прага. Много добре беше направена отвсякъде. Това са възможно най-удобните седалки и пасват 1 към 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.