Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Падна ми филтърът за течността за чистачки


musaka

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Днес като си отворих съда за течност за чистачки и филтъра ми изскочи заедно с капачката и падна на кората под двигателя (аз съм с допълнителния щит за лоши пътища). Та има ли шанс да го извадя сам? Има ли някакъв риск да си стои там? :)

 

Поздрави,

Мартин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да го изтърсиш някъде по пътя и да трябва да купуваш нов. Иначе би трябвало да можеш да го извадиш на канал или на крик. Аз по същия начин като теб бях изтървал една крушка някъде под двигателя, след около половин година Иван-nelasms и Коста-kokarosta ми я намериха между бронята и подкалника.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-скоро се притеснявам да не се стопи на нещо там и да направи някаква мизерия. Иначе ще видя дали има някоя пролука отдолу и ще го извадя в някой момент. Не знам и дали тези кори мога да ги сваля лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да навъртиш пълен десен/ляв според това как ще ти се отвори повече пространство в подкалника. От там има няколко винтчета които го държат към бронята. Като ги махнеш, може леко да го придърпаш (подкалника) (черната пластмаса) да се отвори цепка и да светнеш с нещо да видиш дали се вижда (с телефон примерно) Ако се вижда си късметлия и може да бръкнеш за да си го извадиш. Почти съм сигурен, че ще си седи върху кората под двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се вижда може да потърсиш някои "дистанционни щипки". 

 

Това е идейно дори и да не ми свърши работа в случая, да си го имам по принцип :)

 

Хаха... ние с Пепи (pepino) правихме такава от чадър и двойнолепяща лента (увихме лентата около върха на един чадър) :D Пак върши чудна работа, ако изпуснатото е леко и се вижда, а и се прави за 2 минути (стига да има чадър и "лепка") ;) Супер е щипката :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха... ние с Пепи (pepino) правихме такава от чадър и двойнолепяща лента (увихме лентата около върха на един чадър) :D Пак върши чудна работа, ако изпуснатото е леко и се вижда, а и се прави за 2 минути (стига да има чадър и "лепка") ;) Супер е щипката :)

 

Поздрави

 

Просто с това разполагахме "под ръка". :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.